درب اتوماتیک ارزان

درب اتوماتیک ارزان

درب اتوماتیک ارزان

درب اتوماتیک ارزان دراین مقاله بررسی می شود. برای ایجاد حس خوشایند در افراد مراجعه کننده به محل کسب و کار، نصب درب اتوماتیک پیشنهاد می شود. درب اتوماتیک دارای مدل های مختلف از برند های مختلف می باشد. که متناسب با نیاز و بودجه خود می توانیم درب اتوماتیک ارزان را انتخاب کنیم. بدیهی است که درب اتوماتیک برند های مطرح و معروف بسیار با کیفیت تر  از درب اتوماتیک ارزان است.

مزیت درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک برای ایجاد حس راحتی در مراجعه کنندگان استفاده می شوند. این درب محل کسب کار مانند فروشگاه را ایمن تر می کنند. همچنین عملکرد و بی صدا بودن این درب ها و عدم استفاده از نیروی انسانی برای باز و بسته شدن از دیگر مزیت های این درب است. در صورت استفاده از درب سنتی و قدیمی امکان به وجود آمدن ترافیک در رفت و آمد مراجعه کننده ها می باشد. درب اتوماتیک ارزان و گران قیمت راحتی را برای افراد به وجود می آورند.

کاربرد در فروشگاه ها

در فروشگاه ها به دلیل خرید کردن و پر بودن دست افراد از مواد خریداری شده ، نیاز به درب اتوماتیک بیشتر حس می شود. به این ترتیب دیگر نیازی به استفاده از ست و نیروی انسانی برای باز کردن درب وجود ندارد. همچنین این درب ها برای استفاده معلولین نیز مناسبند و راحتی و آسایش رفت و آمد آنها را به وجود می آورد. همچنین با دهانه بازشو بزرگ ایجاد شده توسط درب اتوماتیک به راحتی افراد معلول با صندلی چرخدار از درب اتوماتیک استفاده می کنند.

صرفه جویی انرژی در درب های اتوماتیک

درب اتوماتیک تنها در شرایطی باز و بسته می شود که افراد قصد ورود و خروج را داشته باشند. بنابراین از تبادل هوای داخل و خارج جلوگیری می شود. در انواع مختلف درب اتوماتیک این مسئله رعایت می شود. اما به عنوان مثال در درب اتوماتیک گران تبادل هوای داخل و بیرون به کمترین حد ممکن می رسد. در واقع این درب عملا بسته است. همین موضوع سبب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. درب اتوماتیک ارزان قیمت نیز همین ویژگی ها را داراست.

نحوه انتخاب درب اتوماتیک

درب اتوماتیک دارای انواع مختلفی است.  برای عملکرد های مختلف درب های مختلفی موجود است. به عنوان مثال انواع درب اتوماتیک ارزان و گران قیمت با برند های مختلف وجود دارد. انواع درب اتوماتیک مانند درب اتوماتیک کشویی، درب اتوماتیک گردان ، تلسکوپی و نیم گرد و انواع درب های اتوماتیک مختص بیمارستان وجود دارد. این درب ها هرکدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند. برای انتخاب یک درب اتوماتیک مناسب، ابتدا باید ویژگی های مکان مورد نظر را مد نظر قرار دهیم و متناسب با آن درب مورد نظر خود را انتخاب کنیم.

درب اتوماتیک کشویی

یک از انواع درب اتوماتیک که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، درب اتوماتیک کشویی است. همچنین دارای مدل های مختلفی شامل دو طرفه، یک طرفه به سمت چپ و راست است. این درب در فروشگاه ها و مغازه ها بسیار استفاده میشود. چون علاوه بر ظاهر زیبا و ساده از نظر عملکردی نیز، یکی از گزینه های اصلی در انتخاب درب اتوماتیک است. برند های زیادی این درب را تولید میکنند که بسته به نیاز میتوان از انواع درب اتوماتیک ارزان و گران استفاده کرد.

قیمت درب اتوماتیک

درب اتوماتیک بسته به برند و کیفیت دارای مدل های ارزان و گران است. طبیعتا درب اتوماتیک ارزان قیمت کارایی کمتری نسبت به درب اتوماتیک گران قیمت دارد. از جمله مشکلاتی که در استفاده از درب اتوماتیک ارزان به وجود می آید، عمر کوتاه تر درب است. همچنین امکان نیاز به تعمیر نیز در این درب ها بالا می رود. بنابراین قبل از خرید درب باتوجه به قیمت درب اتوماتیک مناسب ترین درب را انتخاب کنیم که نیاز به تعمیرات را کمتر داشته باشد.

درب اتوماتیک ارزان