دستگیره شیشه سکوریت

دستگیره شیشه سکوریت

دستگیره شیشه سکوریت

دستگیره شیشه سکوریت در زیبایی درب شیشه ای اهمیت زیادی دارد. دستگیره های مورد استفاده درب های شیشه سکوریت از جنس های مختلف در بازار موجود است. متریال مورد استفاده در دستگیره درب شیشه ای معمولا استیل، آهن می باشد.

ابعاد دستگیره

از نظر ابعاد با توجه به سلیقه خود میتوانیم دستگیره مورد نظر خود را انتخاب کنیم. دستگیره ها از یراق آلات درب های شیشه سکوریت و شیشه ای می باشند. یکی از انواع یراق آلات است که انتخاب آن بستگی به سلیقه مشتری دارد. به طور معمول از استیل برای دستگیره استفاده می شود. چون علاوه بر زیبایی، بسیار سبک و مقاومند. این دستگیره با روکش های طلایی نیز عرضه می شود. که رنگ آن به هیچ وجه در اثر استفاده تغییر نمیکند.

برند ها

دستگیره شیشه سکوریت توسط برند های مختلف تولید می شوند. تنوع در رنگ اندازه از ویژگی های این دستگیره هاست. همچنین این دستگیره ها در ایران نیز ساخته می شوند. که نوع ایرانی آن نیز کیفیت خوبی دارد.

دستگیره شیشه سکوریت

قیمت دستگیره شیشه سکوریت

 

به علت تنوع در برند و رنگ و شکل دستگیره ها، این محصول با قیمت های مختلفی به بازر عرضه می شود. قیمت دستگیره شیشه سکوریت بستگی به جنس آن و کیفیت آن دارد.

دستگیره شیشه میرال

این دستگیره نیز دارای تنوع زیادی می باشد.انتخاب دستگیره شیشه میرال نیز مانند دستگیره شیشه سکوریت بستگی به سلیقه اشخاص دارد. این دستگیره در انواع و رنگ و شکل های مختلف تولید می شود. این دستگیره نیز دارای انواع خارجی و ایرانی است.

دستگیره درب شیشه ای نشکن

دستگیره درب شیشه ای نیز دارای انواع واراتی و ایرانی است. تنوع این دستگیره ها بسیار زیاد است. بسته به سلیقه خود میتوان دستگیره های مختلف را انتخب کرد. دستگیره استیل در بین دستگیره ها طرفداران بیشتری دارد.

ویژگی های مورد نیاز دستگیره شیشه سکوریت

  • متریال مناسب و ایجاد زیبایی
  • داشتن کارایی و عملکرد مناسب
  • کیفیت دستگیره از نظر جنس مواد تشکیل دهنده

 

دستگیره شیشه سکوریت