توضیحات پروژه

شیشه سکوریت دودبند

شیشه سکوریت دودبند

شیشه دودبند در واقع به عنوان وسیله ای برای حفظ جان افارد از خفگی ناشی از دود آتش سوزی در آپارتمان ها میباشد. شیشه های دودبند با توجه به مقاومت در مقابل گرما و ضخامت اش باعث می شود دود ناشی از آتش سوزی به واحدهای دیگر آپارتمان سرایت نکند. اهمیت شیشه دودبند در امنیت ساختمان به قدر مهم است که نصب آن جز الزامات آتش نشانی جهت اخذ مجوز پایان کار میباشد .

استانداردهای لازم جهت شیشه سکوریت دودبند

شیشه سکوریت دودبند باید قطر ۱۰ میل باشد و سکوریت باشد ، زیرا در صورت خام بودن شیشه مقاومت آن در برابر آتش بسیار کم میباشد . یراق آلات شیشه سکوریت میبایست از نوع درجه باشد، زیرا به علت سنگین بودن لنگه درب شیشه سکوریت و وارد کردن فشار لولای ۱۰۱ و لولای ۱۰۲ امکان افتادن لنگه درب بسیار بالا است. یکی از مواردی که باید در هنگام نصب درب شیشه دودبند به آن توجه کرد این است که حدالامکان فضای بادخور کمتری داده شود تا در هنگام آتش سوزی از ورود دود به طبقات جلوگیری کند.

درب های شیشه دودبند میبایست جک یا همان استوپ شیشه سکوریت داشته باشد، زیرا در مواقع باز و بسته شدن درب شیشه ای با کنترل بیشتری حرکت کند. استوپ شیشه باعث جلوگیری خطرات ناشی از شکستن شیشه در سرعت بالای باز و بسته شدن میشود .

نکته: شیشه دودبند مانع رسیدن نور به طبقات نمیشود و شیشه کاملا شفاف و از نوع سوپر کلییر میباشد .

قیمت شیشه سکوریت دودبند

قیمت شیشه سکوریت دودبند به متریال مورد استفاده بستگی دارد مانند: نوع شیشه سکوریت، که آیا استاندارد های لازم را دارد؟ مهر استاندارد دارد؟ و اینکه نوع یراق آلات مورد استفاده وارداتی بوده یا تولید ایران میباشد؟؟ و از نوع یراق آلات به دسته بندی درجه اول تا سوم مورد بررسی میباشد .

محصولات شیشه سکوریت

یراق آلات شیشه سکوریت