نکات مهم در انتخاب درب اتوماتیک بیمارستانی

 

نکات مهم در انتخاب درب اتوماتیک بیمارستانی

نکات مهم در انتخاب درب اتوماتیک بیمارستانی را در این مقاله بازگو میکنیم. اتاق های ایزوله و تمیز مکان هایی هستند که در آن فرایندها یا کارهایی که نیاز به شرایط محیطی بسیار خاص دارند، انجام می شود. در آنها، باید از آلودگی میکروبی و همچنین آلودگی خارجی جلوگیری شود. علاوه بر این، سطوح خاصی از درجه حرارت، رطوبت و فشار بایستی پایدار باقی بماند تا پردازش محصول به روش ایمن انجام شود. آزمایشگاه ها، بیمارستان ها، شرکت های الکترونیک، شرکت های مواد غذایی و یا شرکت های آرایشی … از مکان هایی هستند. که از این فضاها استفاده می کنند. تا امنیت و بهداشت را در فرآیند محصول و یا مراجعه کنندگان حفظ کنند.

طراحی درب اتوماتیک بیمارستانی متناسب با فضای مورد نظر

برای این منظور طراحی درب اتوماتیک در اتاق های تمیز و ایزوله باید برای حفظ سطح میکروبیولوژیکی بهینه سازی شود. پس انتخاب درب های اتوماتیک برای اتاق های بیمارستانی یک عامل کلیدی برای اطمینان از ایمنی است. از نکات مهم در انتخاب درب اتوماتیک بیمارستانی توجه به مکان مورد استفاده از آن  می باشد.

نکات مهم در انتخاب درب اتوماتیک بیمارستانی

مدل های درب اتوماتیک بیمارستانی

در آرازدر، ما انواع مدل های درب های اتوماتیک برای اتاق های تمیز داریم. همه آنها با تضمین کیفیت و تجربه کیفی آرازدر، با توجه به مواد مورد استفاده و همچنین نحوه عملکرد آنها، طراحی و تولید می شوند. علاوه بر این، در آرازدر ما امکان سفارشی کردن اقدامات یا رنگ را در اختیار شما می گذاریم.

درب رول بالا برای اتاق های ایزوله

درب های اتوماتیک صنعتی طراحی شده و بهینه سازی شده در محیط های خاص مورد نیاز است. این درب مجهز به عکاسی و سنسورهای حضور در حین عبور است، تا ایمنی را تضمین کند. و مانع بسته شدن هر مانعی شود و همچنین در محور چرخش، مانور را در صورت ضربه بر روی درب تغییر می دهد. از آنجا که عناصر سفت و سختی وجود ندارد، این یکی از امن ترین درب های اتوماتیک بیمارستانی بازار است.

درب کشویی غیر قابل نفوذ

این درب به گونه ای طراحی شده است تا بهداشت محیط را تضمین کند. این درب های اتوماتیک همچنین به لطف فتوسل ها و سنسورهای مجاورت، بالاترین سطح ایمنی را ارائه می دهند.

درب شیشه ای ضد آب

 این درب ها برای اتاق هایی مانند ccu و icu در بیمارستان ها طراحی شده اند.با توجه به دید وسیع ارائه شده به اتاق های داخلی با انعطاف پذیری، آنها می توانند برای اتاق ایزوله استفاده شوند. این درب ها به منظور تضمین هرمستیک طراحی شده اند. و در همان زمان فشار، دما، رطوبت و شرایط بهداشتی حفظ می شود. علاوه بر این، آنها به لطف عملکرد بی نظیر سنسورها و فتوتراپی خود، از حداکثر ایمنی برخوردار هستند.

شرایط درب اتوماتیک بیمارستانی

درب های اتوماتیک برای اتاق های بیمارستانی باید شرایط زیر را داشته باشند:

  • نگهداری کنترل دمای منطقه و کاهش نشت هوا به طوری که تمیزی هوا باید تضمین شود.
  • اجتناب از تجمع ناخالصی.
  • طراحی با توجه به صرفه جویی در فضا.
  • سرعت باز کردن و بسته شدن، برای دستیابی به صرفه جویی در انرژی و جلوگیری از آلودگی های خارجی.
  • سهولت عبور علاوه بر تکیه بر یک سرعت باز و بسته خاص. درب های اتوماتیک برای اتاق های تمیز باید دارای سیستم های باز و بسته شدن عملکردی باشند. که مردم را به سرعت در حال حرکت می کند. سنسورها، فتوسلها یا دکمه های فشار ابزارهایی هستند. که امکان دسترسی آسانتر را بدون دخالت در فرایندهای کاری فراهم میکنند.
  • حفظ سطح فشار.
  • تمیز کردن آسان، به طوری که بهداشت همیشه حفظ شود.
  • درب های اتوماتیک در یک اتاق تمیز باید باید تمام فرآیندها ایمنی را تضمین کنند.
نکات مهم در انتخاب درب اتوماتیک بیمارستانی
نکات مهم در انتخاب درب اتوماتیک بیمارستانی

آلیاژ های بکار رفته در درب

دربهای اتوماتیک بیمارستانی آرازدر برای اتاقهای تمیز با موادی مانند آلومینیوم و فولاد ضد زنگ ساخته میشوند. علاوه بر ساختار سبک، امکان ادغام آنها در هر نوع اتاق، از جمله در بیمارستانها، آزمایشگاهها یا شرکتهای صنعتی وجود دارد.

آنها همچنین در زمان باز و بسته شدن قابلیت های ایمنی، با کنترل سرعت درب  و عملکرد ضد انفجار در صورت ضربه را نیز دارند. علاوه بر این، تمام درب های اتوماتیک ما استانداردهای لازم برای بیمارستان را مانند ضد باکتری بودن و ایمنی را تضمین کنند. این موارد از نکات مهم در انتخاب درب اتوماتیک بیمارستانی بود که در مقاله فوق ذکر شد.