تعمیر درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک توسط نصاب انجام می‌شود. واحد فنی شرکت ارائه دهنده موظف است تعمیرات درب اتوماتیک را انجام دهد. نحوه نصب درب اتوماتیک تاثیر زیادی در نحوه عملکرد درب دارد. نصب درب اگر توسط افراد باتجربه انجام شود، درب اتوماتیک کمتر با مشکل روبرو می‌شود. تعمیر درب اتوماتیک و نحوه ارائه خدمات پس از فروش درب، از موارد مهمی است که باید در هنگام خرید از شرکت‌های مختلف مد نظر قرار دهیم. واحد فنی و نصب شرکت مورد نظر باید امور تعمیرات درب اتوماتیک را با بهترین کیفیت انجام دهد.

مشاوره بعد از نصب

بعد از نصب درب اتوماتیک، واحد فنی باید آموزش‌ها و مشاوره لازم را به خریدار ارائه دهد. تا در صورت بروز مشکل، خریدار اقدامات اولیه را برای رفع مشکل انجام دهد. در صورت عدم رفع مشکل با توجه به آموزش‌های ارائه شده در زمان نصب، با واحد فنی شرکت ارائه دهنده درب اتوماتیک تماس حاصل شود.

مشکلات به وجود آمده در کارکرد درب اتوماتیک

  • مشکل در سیم پیچ موتور درب و مختل شدن عملکرد آن
  • سرعت کند یا تند باز و بسته شدن درب
  • سرویس کردن درب شامل تعویض روغن و روغن کاری درب اتوماتیک پارکینگ
  • کار نکردن چشمی و سنسور
  • مشکلات عدم عملکرد صحیح چرخ دنده‌های درب اتوماتیک
  • تعویض سیم‌کشی کلی درب

انتخاب درب اتوماتیک مناسب

کیفیت درب اتوماتیک شیشه‌ای یکی از فاکتور‌هایی است که در هنگام خرید درب اتوماتیک باید در نظر گرفته شود. همینطور کیفیت یراق‌آلات مورد استفاده نیز بسیار مهم است. در صورت توجه به این فاکتور‌ها نیاز به تعمیر درب اتوماتیک کمتر می‌شود. درب اتوماتیک دارای انواع مختلفی است. متناسب با فضای مورد نظر درب مناسب انتخاب می‌شود. معمولا برای فروشگاه‌ها و مغازه‌ها و مکان‌های عمومی از درب اتوماتیک کشویی یا اسلایدینگ از نوع استاندارد آن استفاده می‌شود. درب اتوماتیک کشویی یکی از محبوب‌ترین درب‌های اتوماتیک به‌شمار می‌آید. این درب در مکان‌های مختلفی کاربرد دارد. وظیفه نگهداری و تعمیر درب اتوماتیک بر عهده نصاب است.

هزینه و قیمت تعمیر درب اتوماتیک

با توجه به مشکل به وجود آمده در عملکرد درب، هزینه تعمیر درب متفاوت است. همچنین تعویض یراق‌آلات و قطعات درب در صورت نیاز نیز هزینه‌هایی را شامل می‌شود. بنابراین برآورد هزینه تعمیر درب بر اساس نوع مشکل تعیین می‌شود. برای برآورد قیمت تعمیر درب اتوماتیک می‌توانید با کارشناسان ما در آرازدر در تماس باشید.

درب اتوماتیک شیشه‌ای

درب اتوماتیک شیشه‌ای امروزه در معماری مدرن بسیار کاربرد دارد. اولین دلیل استفاده از درب اتوماتیک شیشه‌ای، کاربرد راحت آن است. سادگی در استفاده از آن دلیل اصلی محبوبیت این نوع درب است. بدیهی است که با نصب درب اتوماتیک باید انتظار مشکل در روند کار درب را نیز داشته باشیم. نیاز به تعمیر درب اتوماتیک از مسائل اجتناب‌ناپذیر نصب درب است. نحوه باز و بسته شدن درب بسیار روان است. از نظر سر و صدا نیز این درب تقریبا بی‌صدا است.

در صورت مشکل در این عملکرد‌ها باید با واحد فنی تماس گرفته شود تا با تعمیر درب اتوماتیک مشکل آن برطرف شود. در صورت باکیفیت بودن درب اتوماتیک و رعایت استاندارد‌ها در هنگام نصب و همینطور استفاده از قطعات با کیفیت، درب اتوماتیک کمتر با مشکل روبرو می‌شود. در واقع درب اتوماتیک در صورت نصب صحیح و رعایت استاندارد‌ها با مشکلی مواجه نخواهد شد.

تعمیر درب اتوماتیک