درب اتوماتیک آکاردئونی

درب اتوماتیک آکاردئونی

درب اتوماتیک آکاردئونی یا تاشو برای فضاهایی که دارای عرض کمی برای بازشو هستند کاربرد دارد. عملکرد این درب به‌صورت تاشو است. این درب در کمترین فضا برای ایجاد بازشو بیشترین دهانه را ارائه می‌دهد. درب اتوماتیک آکاردئونی دارای دو نوع مختلف است: دو طرفه و یک طرفه.

نصب درب اتوماتیک آکاردئونی

با نصب درب اتوماتیک آکاردئونی حدود ۹۵ درصد از عرض بازشو قابل استفاده می‌شود. در‌واقع با نصب سایر درب‌های اتوماتیک ممکن است با کمبود فضای مورد نیاز مواجه شویم. به این درب، درب اتوبوسی نیز گفته می‌شود. راحتی در استفاده، خودکار و غیرلمسی بودن، حداکثر بازشو در حداقل فضا و بسیاری ویژگی‌های دیگر سبب نصب این درب در مکان‌های عمومی، خصوصی شده است. درب‌های اتوماتیک برای راحتی و آسایش مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما برخی از درب‌های اتوماتیک علاوه بر ایجاد راحتی، دارای ویژگی‌های خاص مختص با فضای ما هستند. ازجمله این درب‌ها، درب اتوماتیک آکاردئونی است. البته درب اتوماتیک تلسکوپی نیز خاصیتی مانند درب تاشو دارد. ولی میزان بازشو ارائه شده در درب آکاردئونی از تلسکوپی بیشتر شده است.

درب اتوماتیک آکاردئونی

دلایل استفاده از درب اتوماتیک آکاردئونی

درب اتوماتیک آکاردئونی

دلایل دیگر استفاده از درب اتوماتیک آکاردئونی را می‌توانیم سهولت در استفاده، جلوگیری از اتلاف انرژی برشمرد. امروزه برای ساختمان‌های مدرن از تکنولوژی‌های روز استفاده می‌شود. هر چقدر این تجهیزات پیشرفته‌تر باشند، بیشتر در ساختمان استفاده می‌شوند. هزینه استفاده از این تجهیزات به‌مراتب بیشتر است. اما همین راحتی و عمر طولانی درب اتوماتیک سبب استفاده از این درب می‌شود.

عملکرد درب اتوماتیک تاشو

درب اتوماتیک تاشو قابلیت تنظیم به‌صورت کاملا باز یا نیمه‌باز و همچنین به صورت قفل را نیز دارد. برای جلوگیری از اتلاف انرژی بهترین گزینه استفاده از حال نیمه‌باز درب است. در این حالت درب توسط سنسور‌ها کنترل می‌شود و متناسب با رفت و آمد افراد مراجعه کننده باز و بسته می‌شود. مدل‌های دوطرفه و یک‌طرفه درب تاشو یا آکاردئونی بسته به نیاز مشتریان سفارش داده می‌شوند.این درب از سرعت بازشو مناسبی برخوردار است.

ایمنی درب اتوماتیک آکاردئونی

ایمنی در کلیه درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای بالا است. در مورد درب اتوماتیک باید گفت که ایمنی بیشتری وجود دارد. چون این درب برای مکان‌های شلوغ و پر تردد کاربرد دارد. بدیهی است که در ساخت آن باید تمام استانداردهای لازم را برای امنیت بیشتر استفاده‌کنندگان فراهم کرد. به‌عنوان مثال درب تاشو درب مناسبی برای بیمارستان، کارخانه‌ها و مراکز تجاری است.

هماهنگی با سیستم حفاظتی و امنیتی

همه درب‌های اتوماتیک قادر به هماهنگی با انواع سیستم‌های حفاظتی مانند سیستم دزدگیر، اعلام حریق و .. هستند. همچنین قابلیت نصب تجهیزات مورد نیاز برای سیستم عبور و مرور کارکنان ادارات را نیز دارد. درب اتوماتیک آکاردئونی نیز با سیستم‌های اعلام حریق مانند تشخیص دود هماهنگ می‌شود.

قیمت درب اتوماتیک آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی بستگی به نوع برند آن دارد. تمام درب‌های اتوماتیک با توجه به برند و میزان کیفیت دارای قیمت‌های متفاوت هستند. درب‌ها در صورت استاندارد بودن دارای قیمت بالاتری نسبت به درب با استاندارد پایین است. برای اطلاع از قیمت درب آکاردئونی یا تاشو با همکاران ما تماس بگیرید.

درب اتوماتیک آکاردئونی