درب اتوماتیک ارزان

درب اتوماتیک ارزان

درب اتوماتیک ارزان

درب اتوماتیک ارزان دراین مقاله بررسی می‌شود. برای ایجاد حس خوشایند در افراد مراجعه‌کننده به محل کسب و کار، نصب درب اتوماتیک پیشنهاد می‌شود. درب اتوماتیک دارای مدل‌های مختلف از برند‌های مختلف است.  متناسب با نیاز و بودجه خود می‌توانیم درب اتوماتیک ارزان را انتخاب کنیم. بدیهی است که درب اتوماتیک برند‌های مطرح و معروف بسیار با کیفیت‌تر از درب اتوماتیک ارزان است.

مزیت درب اتوماتیک

درب‌های اتوماتیک برای ایجاد حس راحتی در مراجعه‌کنندگان استفاده می‌شوند. این درب محل کسب و کار مانند فروشگاه را ایمن‌تر می‌کند. همچنین عملکرد و بی‌صدا بودن این درب‌ها و عدم استفاده از نیروی انسانی برای باز و بسته شدن از دیگر مزیت‌های این درب محسوب می‌شود. در صورت استفاده از درب سنتی و قدیمی امکان به وجود آمدن ترافیک در رفت و آمد مراجعه کننده‌ها وجود دارد. درب اتوماتیک ارزان و گران‌قیمت، راحتی را برای افراد به وجود می‌آورند.

کاربرد در فروشگاه‌ها

در فروشگاه‌ها به دلیل خرید کردن و پر بودن دست افراد از مواد خریداری شده، نیاز به درب اتوماتیک بیشتر حس می‌شود. به این ترتیب دیگر نیازی به استفاده از دست و نیروی انسانی برای باز کردن درب وجود ندارد. همچنین این درب‌ها برای استفاده معلولین نیز مناسب‌اند و راحتی و آسایش رفت و آمد آن‌ها را موجب می‌شوند. همچنین با دهانه بازشو بزرگ ایجاد شده توسط درب اتوماتیک، به راحتی افراد معلول با صندلی چرخدار از درب اتوماتیک استفاده می‌کنند.

صرفه‌جویی انرژی در درب‌های اتوماتیک

درب اتوماتیک تنها در شرایطی باز و بسته می‌شود که افراد قصد ورود و خروج را داشته باشند. بنابراین از تبادل هوای داخل و خارج جلوگیری می‌شود. در انواع مختلف درب اتوماتیک این مسئله رعایت می‌شود. اما به عنوان مثال در درب اتوماتیک گران‌قیمت تبادل هوای داخل و بیرون به کم‌ترین حد ممکن می‌رسد. درواقع این درب عملا بسته است. همین موضوع سبب صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود. درب اتوماتیک ارزان‌قیمت نیز همین ویژگی‌ها را داراست.

نحوه انتخاب درب اتوماتیک

درب اتوماتیک دارای انواع مختلفی است. برای عملکرد‌های مختلف درب‌های مختلفی موجود است. به عنوان مثال انواع درب اتوماتیک ارزان و گران‌قیمت با برند‌های مختلف وجود دارد. انواع درب اتوماتیک مانند درب اتوماتیک کشویی، درب اتوماتیک گردان، تلسکوپی و نیم‌گرد و انواع درب‌های اتوماتیک مختص بیمارستان وجود دارد. این درب‌ها هرکدام ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند. برای انتخاب یک درب اتوماتیک مناسب، ابتدا باید ویژگی‌های مکان مورد نظر را مد نظر قرار دهیم و متناسب با آن درب مورد نظر خود را انتخاب کنیم.

درب اتوماتیک کشویی

یکی از انواع درب اتوماتیک که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، درب اتوماتیک کشویی است. همچنین دارای مدل‌های مختلفی شامل دو‌طرفه، یک‌طرفه به سمت چپ و راست است. این درب در فروشگاه‌ها و مغازه‌ها بسیار استفاده می‌شود. چون علاوه بر ظاهر زیبا و ساده، از نظر عملکردی نیز یکی از گزینه‌های اصلی در انتخاب درب اتوماتیک است. برند‌های زیادی این درب را تولید می‌کنند که بسته به نیاز می‌توان از انواع درب اتوماتیک ارزان و گران استفاده کرد.

قیمت درب اتوماتیک

درب اتوماتیک بسته به برند و کیفیت دارای مدل‌های ارزان و گران است. طبیعتا درب اتوماتیک ارزان‌قیمت کارایی کم‌تری نسبت به درب اتوماتیک گران‌قیمت دارد. از جمله مشکلاتی که در استفاده از درب اتوماتیک ارزان به وجود می‌آید، عمر کوتاه‌تر درب است. همچنین امکان نیاز به تعمیر نیز در این درب‌ها بالا می‌رود. بنابراین قبل از خرید درب، باتوجه به قیمت درب اتوماتیک مناسب‌ترین درب را انتخاب کنیم که کمتر نیاز به تعمیرات داشته باشد.

درب اتوماتیک ارزان