درب اتوماتیک ضد سرقت

درب اتوماتیک ضد سرقت

درب اتوماتیک ضد سرقت

درب اتوماتیک ضد سرقت را در این مقاله بررسی می‌کنیم. امروزه درب‌ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که علاوه بر زیبایی و دسترسی آسان، از نظر امنیتی نیز دارای رتبه بالایی باشند. ممکن است برخی تصور داشته باشند که درب اتوماتیک قابلیت ضد سرقت بودن ندارد. در‌حالیکه در صورت ساخت بر اساس استاندارد‌ها، این درب‌ها از درب‌های قدیمی و حجیم خاصیت ضد سرقت بیشتری دارند.

عملکرد درب اتوماتیک ضد سرقت

در واقع عملکرد اصلی درب اتوماتیک ضد سرقت زمانی است که فروشگاه، مغازه و… در حالت تعطیل باشد و در پایان روز و در زمان غیر کاری باید عملکرد ضد سرقت را نشان دهد. در زمان کاری مشابه یک درب اتوماتیک معمولی کاربرد دارد. این درب‌ها قابلیت برنامه‌ریزی برای ساعاتی مشخص را دارند. به عنوان مثال در ساعتی مشخص درب قفل و قابلیت ضد سرقتش فعال شود.

آلیاژ به کار رفته در درب اتوماتیک ضد سرقت

آلیاژ به کار رفته در درب‌های اتوماتیک ضد سرقت و همچنین قفل‌های به کار رفته در آن‌ها باید از نوع مقاوم باشد. این درب باید توانایی مقاومت در برابر هرگونه فشاری را داشته باشد. حتی در برابر ضربات شکننده دوام بیاورد. البته این درب‌ها باید قابلیت تنظیم آلارم را نیز داشته باشند تا در مواقع خطر آلارم آن‌ها هشدار لازم را اعلام کند.

کاربرد درب ضد سرقت اتوماتیک

به طور کلی درب اتوماتیک ضد سرقت در اماکنی مانند زیر کاربرد بیشتری دارد:

  • مراکز امنیتی مانند بانک‌ها، جواهر فروشی‌ها
  • مراکز تجاری و امنیتی بزرگ
  • موزه‌ها برای حفاظت از اشیا گران‌بها

قیمت درب اتوماتیک ضد سرقت

این نوع درب بسته به نوع آلیاژ و مواد به کار رفته، نحوه ساخت و برند آن، قیمت‌های متنوعی دارد. برای اطلاع از قیمت به‌روز درب اتوماتیک ضد سرقت با کارشناسان ما در “تماس با ما” ارتباط برقرار کنید.

ویژگی درب ضد سرقت

امروزه بعضی‌ها ممکن است بر این تصور باشند که درب اتوماتیک تنها به واسطه عملکرد و زیبایی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. درحالیکه یک درب ایمن می‌تواند دارای ویژگی‌های منحصر به فردی از لحاظ امنیتی باشد. با رعایت استاندارد ضریب امنیت درب بسیار بالا می‌رود. شما می‌توانید به این درب‌ها برای ضد سرقت بودن اعتماد کنید. همچنین درب اتوماتیک قابلیت نصب دوربین و دزدگیر را نیز دارد. درب ضد سرقت قابلیت‌های فروانی در مکان‌های مختلف دارد. این درب‌ها در ساعات غیر امنیتی با ظاهر زیبای خود و دسترسی راحت، در واقع حس آسایش و راحتی را در استفاده‌کنندگان به وجود میاورد. کارکرد معکوس درب بعد از ساعات کاری و جلوگیری از ورود افراد ناشناس از ویژگی‌های بارز درب اتوماتیک ضد سرقت است.

درب اتوماتیک ضد سرقت