درب اتوماتیک گردان

مکان مورد استفاده درب اتوماتیک گردان

  • هتل‌ها
  • مراکز دولتی
  • مراکز تجاری
  • فرودگاه‌ها
  • ورودی ساختمان های مسکونی
  • فروشگاه‌ها
درب اتوماتیک گردان

انواع درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیگ گردان

درب به صورت فریم‌لس و تماماً شیشه

این درب‌ها فاقد فریم آلومینیومی می‌باشند. همین امر به زیبایی این درب افزوده و ساختاری جذاب و زیبا را ایجاد کرده است. این درب همچنین فاقد ستون مرکزی است. از خصوصیات بارز این درب عدم وجود قطعات الکترونیکی در نمای آن است و علت این کار ایجاد نمایی زیبا و یکدست است.

این یراق آلات و قطعات در قسمت‌های مخفی مانند داخل زمین و یا مکان‌هایی دور از دید مراجعه کننده‌ها جاسازی می‌شود. اما علاوه بر زیبایی درب‌های فریم لس (بدون فریم یا قاب) این درب دارای مقاومت بسیار بالای است. همیچنین از لحاظ ایمنی از کفیت بالایی برخوردار است.

درب اتوماتیگ گردان

درب‌های گردان با ۳ و ۴ پنل (باله)

این درب‌ها به صورت ۳ باله، ۴ باله؛ و یا ۳ یا ۴ باله یا پنل وجود دارد. از جمله ویژگی‌های این درب‌ها جلوگیری از اتلاف انرژی و همچنین زبایی این درب‌ها است.

درب اتوماتیگ گردان

درب‌های ترکیبی گردان

ایمنی این دربها به علت استفاده از شیشه‌های مقاوم و ایمن یکی از مزایای این گونه درب هاست. زیبایی این نوع درب نسبت به انواع دیگر بسیار بیشتر است. ین نوع درب به صورت ترکیب از درب‌های کشویی و همچنین درب‌های گرد است. که مورد استفاده آن بستگی به ساختار مکان مورد نظر دارد.

درب اتوماتیک گردان

درب خروج اضطراری

این نوع درب نیز دارای پنا‌های ۳ و ۴ است. این نوع درب در صورت ایجاد ضربه در مواقع اضطراری باله‌ها روی یکدیگر جمع می‌شوند و فضای لازم برای خروج افراد استفاده کننده را فراهم می‌کند.

درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان امکان ورود و خروج مراجعه کننده‌ها را بدون برخورد با یکدیگر و به صورت همزمان را دارد. در واقع این درب‌ها به صورت همزمان و در یک زمان مشخص باز و بسته می‌شوند. کاربرد اصلی این درب‌ها برای مکان‌ها با اختلاف دمای زیاد داخل و خارج است.
این درب دارای زیبایی و عملکرد خاص است. طراحی این درب به گونه‌ای است که درب همواره بسته می‌ماند و از این طریق از هدررفت و اتلاف انرژی جلوگیری می‌شود. این درب یکی از زیباترین نمونه درب‌های اتوماتیک است که برای مکان‌های خاص و مجلل توصیه می‌گردد.

قیمت درب اتنوماتیک گردان

برای اطلاع دقیق از قیمت‌های به روز درب اتوماتیک گردان به بخش “قیمت درب اتوماتیک گردان” مراجعه کنید. همچنین برای برآورد قیمت و دریافت مشاوره با کارشناسان ما از طریق ” تماس با ما “ ارتباط برقرار نمایید. آرازدُر با سال ها تجربه در زمینه تولید و نصب درب‌های اتوماتیک همواره سعی بر ارائه محصولات با کفیت به مشتریان خود را داشته است.

درب اتوماتیک گردان

امکانات درب اتوماتیک گردان

درب های گردان قابلیت تجهیز شدن به سیستم های کنترل تردد افراد می باشند. از جمله از این نوع سیستم ها میتوان به سیستم تشخیص چهره و همچنین سیستم تشخیص اثر انگشت و کارت می باشند.

درب اتوماتیک گردان شیشه ای

ساختار درب های گردان

این درب‌ها قابلیت جا دادن کالسکه، سبد خرید را به دلیل قطر زیاد دارا هستند. حداکثر ارتفاع این درب‌ها در حدود ۵ متر و می‌تواند تا ۴ بال یا پنل داشته باشد. بال‌های این درب‌ها معمولاً به صورت شیشه‌ای و یا به صورت ترکیبی هستند و این به علت عدم برخورد افراد با هم و داشتن دید است.

منبع

دانلود کاتالوگ درب گردان

دانلود کاتالوگ

متعلقات درب اتوماتیک