زیباترین درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک آرازدُر

واحد فروش 09194980045

مدرن‌ترین درب اتوماتیک

تولید و نصب درب اتوماتیک، کرکره برقی، شیشه سکوریت و یراق آلات

با سال ها تجربه همراه با پشتیبانی محصولات

بهترین درب اتوماتیک

گارانتی، پشتبانی و ارائه محصولات با کیفیت

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش شرکت آراز دُر

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش در آرازدر شامل درب اتوماتیک، کرکره برقی، شیشه سکوریت و یراق آلات مربوطه می باشد. گروه صنعتی آرازدر با ارائه محصولات با کیفیت، پشتیبانی محصولات همواره سعی در کسب رضایت مشتریان خود و خدمات پس از فروش با کیفیت مناسب را داشته است.

گارانتی

گارانتی شرکت آرازدُر

گارانتی

گارانتی محصولات آرازدر شامل گارانتی درب اتوماتیک، کرکره اتوماتیک، شیشه سکوریت و یراق آلات مربوطه می باشد. آرازدر با ارائه گارانتی و محصولات با کیفیت و پشتیبانی محصولات همواره سعی در ارائه خدمات با بهترین کیفیت و همچنین جلب رضایت مشتریان خود را داشته است.

درباره ما

درباره شرکت آراز دُر

درباره شرکت آراز دُر

آرازدر با سال ها تجربه در تولید و نصب درب های اتوماتیک، کرکره اتوماتیک، شیشه سکوریت و یراق آلات مربوطه و همچنین ارائه محصولات با کیفیت با گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش با کیفیت مناسب و مورد پسند مشتری ،همواره سعی در جلب رضایت مشتریان خود را داشته است.

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای در سال های اخیر به صورت گسترده توسط مراکز عمومی و خصوصی مورد استقبال قرار گرفته است. علت این امر استفاده آسان و راحتی در استفاده از آن می باشد. این تکنولوژی جدید در دهه هفتاد در ایران استفاده شد. و بعد از آن مورد توجه و استقبال قرار گرفت. با استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای علاوه بر دسترسی راحت برای مراجعه کنندگان زیبایی را نیز برای استفاده کنندگان و مراجعه کنندگان به ساحتمان با کاربری مختلف فراهم کرده ایم.
عملکرد اتوماتیک این درب ها در حقیقت نوعی احترام و تکریم مراجعه کننده است بنابراین برای مکان های با مراجعه کننده بالا بسیار کاربرد دارد.  انواع مختلفی از این نوع درب ها در مدل های متنوع در بازار موجود است. انواع درب ها با فریم یا فریم لس نیز استفاده های متنوعی دارند. از مزایای این نوع درب ها جلوگیری از هدر رفت انرژی و صرفه جویی در مصرف آن است. همچنین بی صدا بودن ، عدم استفاده از دست برای باز و بسته شدن درب اتوماتیک از دیگر ویژگی های آن است. این نوع درب دارای انواع مختلفی از جمله درب اتوماتیک کشویی ، تلسکوپی، گردان ، نیم گرد و بیمارستانی می باشد. هرکدام از این درب های با عملکرد های مختلف زمینه را برای ایجاد آسایش و راحتی استفاده کننده فراهم میکنند. در گذشته با استفاده از درب های قدیمی و لولایی برای مکان های عمومی، مراجعه کنندگان با مشکلات فراوانی روبرو بودند. ولی با ورود تکنولوژی جدید درب اتوماتیک تا حدودی این مشکلات مرتفع شده است.

نکات مهم در هنگام انتخاب و خرید درب اتوماتیک

برای خرید درب اتوماتیک همواره باید به نکات بسیاری توجه کرد تا با یک خرید خوب موجبات راحتی و آسایش مراجعه کننده را فراهم کنیم. از جمله مواردی که در هنگام خرید و انتخاب درب اتوماتیک مورد توجه قرار دهیم میزان تردد و رفت و آمد مکان مورد نظر می باشد. در صورت تردد زیاد باید اپراتور متناسب انتخاب شود. برند و قیمت درب اتوماتیک شیشه ای نیز از دیگر نکات مهم انتخاب درب است. قطعات و یراق آلات مورد استفاده در درب های اتوماتیک نیز بسیار مهم هستند.
برند و کیفیت این یراق آلات و همچنین تطابق با نیاز درب از ویژگی های حائز اهمیت درب اتوماتیک هستند. یراق آلات مورد استفاده در درب اتوماتیک مانند موتور ، کنترل باکس، چشمی ، اپراتور ، برد و … همه باید با دقت فراوان انتخاب شوند. در صورت امکان به شرکت هایی با سابقه و معتبر این کار واگذار گردد. زیرا نصاب های با تجربه از عوامل مهم نصب درب اتوماتیک هستند. قیمت و کیفیت درب اتوماتیک بستگی به نوع برند آن دارد. در صورت معتبر بودن برند مربوطه طبیعتا قیمت آن نیز به مراتب از سایر برندها بیشتر است. کیفیت درب و یراق آلات آن از دیگر عوامل و نکته های مهم در هنگام خرید درب اتوماتیک است. قیمت درب اتوماتیک با توجه به نواسات شدید در بازار همواره در حال تغییر می باشد. لذا برای اطلاع از قیمت های روز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

درب اتوماتیک از نیازهای اصلی ساختمان های مدرن و امروزی می باشد.بسته به نیاز ساختمان و عملکرد آن می توان از انواع درب های اتوماتیک متنوع و مختلف استفاده کرد. نمونه هایی از انواع درب های اتوماتیک شامل درب اتوماتیک کشویی،درب اتوماتیک تلسکوپی، درب اتوماتیک گردان، درب اتوماتیک بیمارستانی، درب اتوماتیک نیم گرد نام برد.

درب اتوماتیک
درب اتوماتیک

شیشه سکوریت دارای تفاوت هایی با شیشه ی معمولی می باشد. عمده این تفاوت ها در میزان مقاومت و ایمنی شیشه سکوریت می باشد. این تفاوت به علت حررات دیدن شیشه تحت عملیات حرارتی در کوره است. استحکام و امنیت شیشه سکوریت نسبت به شیشه معمولی موجب استفاده از آن در صنعت ساختمان سازی به صورت گسترده شده است. این مقاومت با ضخامت یکسان می باشد. مقدار مقاومت سکوریت تقریبا ۶ برابر شیشه معمولی است. هنگام شکستن نیز شیشه سکوریت به ذرات بسیار ریزی تبدیل می شود که باعث می شود خطر کمتری داشته باشد. این ذرات بسیار ریز و غیر برنده اند. اما شیشه معمولی هنگام شکستن و ضرقبه به قطعات برنده و تیز تبدیل می شود که بسیار خطرناک است.

کرکره برقی از نیاز های اصلی ساختمان های تجاری ، اداری و مسکونی با کاربری های مختلف می باشد. امروزه کرکره اتوماتیک دارای مدل ها و انواع مختلفی می باشد و بسته به نیاز ساختمان می توان مدل کرکره برقی را خریداری کرد. از انواع کرکره های برقی میتوان به کرکره برقی آلمینومی، کرکره برقی با تیغه پلی کربنات و کرکره برقی با طرح چوب و…. و از انواع موتور ها به موتور ساید و توبلار اشاره کرد . کرکره اتوماتیک که به صورت عام به کرکره برقی معروف است، در واقع مانند کرکره های قدیمی است با این تفاوت که این کرکره به صورت اتوماتیک و با ریموت باز و بسته  می شود. موتور کرکره برقی یکی از الحاقات مهم این کرکره است. استفاده از کرکره اتوماتیک امروزه در سطح بسیار گسترده ای استفاده می شود. راحتی استفاده و عملکرد عالی و ظاهر مدرن این کرکره موجب استفاده از آن در قسمت های مختلف ساختمان شده است. موتور کرکره برقی از طریق اتصال به برق شهری کار می کند. یکی از مشکلات استفاده از کرکره برقی قطع ناگهانی برق و مشکل در استفاده است. اما این مورد در کرکره های قدیمی وجود ندارد و مشکلی ایجاد نمی شود.

درب اتوماتیک
درب اتوماتیک

جک پارکینگ امروزه به صورت گسترده در ساختمان های مدرن استفاده می شود. این محصول به ویژه در مجتمع ها با کاربری مسکونی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول بیشتر برای درب های لولادار مورد استفاده قرار میگیرد. نمونه هایی از جک پارکینگ یک طرفه و دو طرفه، و از درب های پارکینگی به درب سکشنال و کرکره برقی در بازار موجود است.

یراق آلات شیشه سکوریت مناسب برای شیشه سکوریت یکی از نکات مهم در نصب شیشه سکوریت است. برای نصب شیشه سکوریت نیاز به یراق آلات مربوط به آن می باشد. از نمونه هایی از این یراق آلات میتوان به لولای ۱۰۱ و ۱۰۲ و ۱۰۳ و ۱۰۴ و انواع قفل کمری و قفل ۱۰۵ و دستگیره و پاسال آلومینیومی و … اشاره کرد.

درب اتوماتیک

نوامبر 2018

جولای 2021

قیمت شیشه در سال ۱۴۰۰

شیشه از متداول‌ترین و پرکاربردترین اجزای ساختمانی محسوب می‌شود. قیمت شیشه بستگی به نوع آن بسیار متفاوت است و باید در نظر داشته باشید شیشه‌ای را انتخاب کنید که به تناسب نیاز شما باشد. در بعضی از موارد، استفاده از شیشه‌های با ضخامت کمتر توصیه می‌شود و در مواردی، به جهت رعایت ایمنی، کاهش مصرف انرژی و بهبود نمای ظاهری، لازم است از شیشه‌های مقاوم‌تر استفاده کرد. از شیشه در پنجره‌ها، درب‌ها، نمای ساختمان، راه‌پله و حتی به عنوان جداکننده فضا استفاده می‌شود. به یاد داشته باشید با توجه به عمر ساختمان و شیشه به کار رفته در آن، خرید شیشه [...]

دسامبر 2018

نوامبر 2018