درب شیشه ای

درب شیشه‌ای

درب شیشه‌ای قابل استفاده برای مکان‌های مختلف است. این درب دارای ظاهر زیبا و جذاب است. همچنین از لحاظ عملکرد نیز متناسب برای فضاهای عمومی، تجاری و اداری است. جنس شیشه این درب‌ها ممکن از انواع شیشه سکوریت و نشکن باشد.

مکان مورد استفاده درب شیشه‌ای

این درب را می‌توان در مکان‌های مختلف استفاده کرد. این درب در محیط‌های داخلی و خارجی ساختمان کاربرد دارد. امروزه استفاده از درب‌های شیشه‌ای در صنعت ساختمان‌سازی و معماری به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده است. علاوه بر ظاهر مدرن و زیبا از لحاظ عملکردی نیز جز در‌های با کیفیت و ایمن محسوب می‌شود.

درب شیشه‌ای اتوماتیک

این نوع درب  روشی برای جداسازی محیط داخلی و خارجی است. برای استفاده راحت‌تر از درب امروزه از نوع اتوماتیک آن استفاده می‌شود. استفاده از نوع اتوماتیک آن باعث ایجاد زیبایی، سهولت در استفاده و همچنین جلوگیری از هدر رفتن انرژی و صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شود. هدف اصلی استفاده از این درب کاهش مصرف انرژی است. بنابراین در مکان‌هایی که این مورد برای آن‌ها مهم است، استفاده می‌شود.

مزایای استفاده از درب شیشه‌ای

در صورتی که درب به صورت اتوماتیک باشد، راحتی و کاربری راحت‌تری در استفاده دارد. استفاده از درب‌های لولایی قدیمی‌تر مشکلاتی به همراه دارد. این مشکلات مانند استفاده از نیروی انسانی، هدررفت انرژی و … است. اما در درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک این مشکلات وجود ندارد. و در واقع برای ایجاد آسایش بیشتر استفاده از این درب‌ها رواج پیدا کرده است.

علت استفاده از درب شیشه‌ای

امروزه با کاهش متراژ ساختمان، و همچنین توجه به معماری مدرن  درب شیشه‌ای به عنوان گزینه مناسبی برای پارتیشن‌ها، اتاق، حمام و سایر مکان‌های مسکونی است. درب  لولایی کاربرد بسیار زیادی در ساختمان دارد. همچنین این درب قابلیت تبدیل به درب اتوماتیک شیشه‌ای را نیز داراست.

درب شیشه ای

درب شیشه‌ای لولایی

این درب‌ها دارای مزایایی مانند سهولت در نصب و تولید، ساده بودن و یکنواختی، مدرن بودن است. هرچند نوع اتوماتیک آن از لحاظ عملکرد راحت‌تر است اما به طور کلی این درب لولایی نیز جزیی از ساختمان‌های مدرن امروزی هستند.

درب شیشه‌ای سکوریت

برای ایجاد ایمنی و امنیت بیشتر در درب از جنس سکوریت استفاده می‌شود. تنها گزینه مناسب و ایمن برای ساخت درب اتوماتیک استفاده از شیشه سکوریت است. شیشه سکوریت به علت حرارت دیدن در کوره دارای مقاومت حرارتی بالایی است و در حدود چند برابر شیشه معمولی مقاوم و ایمن است. ایمنی این درب‌ها بسیار حائز اهمیت است. ایمنی این درب بگونه‌ای است که بعد از ایجاد ضربه و در صورت شکستن به قطعات ریزی تبدیل می‌شود. این درب را میتوان در قسمت‌های مختلف منازل مسکونی، اماکن تجاری و اداری، سرویس‌های بهداشتی مورد استفاده قرار داد. از درب شیشه‌ای همچنین در درب ورودی و خروجی پارتیشن نیز استفاده می‌گردد.

انواع درب لولایی

  • درب شیشه به دیوار
  • درب شیشه به شیشه
  • درب اسپایدری
  • درب با کتیبه و بدون کتیبه

قیمت درب شیشه ای لولایی

برای اطلاع از قیمت درب به قسمت تماس با ما مراجعه کنید. قیمت درب شیشه ای بستگی به روش تولید و استفاده از شیشه مقاوم متفاوت است. استفاده از شیشه نشکن و مقاوم برای ایجاد ایمنی و امنیت بشتر است.

منبع

درب شیشه ای
درب شیشه ای