دستگیره شیشه سکوریت

دستگیره شیشه سکوریت

دستگیره شیشه سکوریت

دستگیره شیشه سکوریت در زیبایی درب شیشه‌ای اهمیت زیادی دارد. دستگیره‌های مورد استفاده درب‌های شیشه سکوریت از جنس‌های مختلف در بازار موجود است. متریال مورد استفاده در دستگیره درب شیشه‌ای معمولا استیل و آهن است.

ابعاد دستگیره

از نظر ابعاد با توجه به سلیقه خود می‌توانیم دستگیره مورد نظر خود را انتخاب کنیم. دستگیره‌ها از یراق‌آلات درب‌های شیشه سکوریت و شیشه‌ای هستند. یکی از انواع یراق‌آلات است که انتخاب آن بستگی به سلیقه مشتری دارد. به‌طور معمول از استیل برای دستگیره استفاده می‌شود. چون علاوه بر زیبایی، بسیار سبک و مقاوم‌اند. این دستگیره با روکش‌های طلایی نیز عرضه می‌شود. رنگ این دستگیره‌ها به هیچ وجه در اثر استفاده از بین‌ نرفته و تغییر نمی‌کند.

برند‌ها

دستگیره شیشه سکوریت توسط برند‌های مختلف تولید می‌شود. تنوع در رنگ اندازه از ویژگی‌های این دستگیره‌ها است. این دستگیره‌ها در ایران نیز ساخته می‌شوند. انواع ایرانی آن در سال‌های گذشته پیشرفت مناسبی داشته و کیفیت خوبی هم دارد.

دستگیره شیشه سکوریت

قیمت دستگیره شیشه سکوریت

به علت تنوع در برند و رنگ و شکل دستگیره‌ها، این محصول با قیمت‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شود. قیمت دستگیره شیشه سکوریت بستگی به جنس آن و کیفیت آن دارد.

دستگیره شیشه میرال

این دستگیره نیز دارای تنوع زیادی است. انتخاب دستگیره شیشه میرال نیز مانند شیشه سکوریت بستگی به سلیقه اشخاص دارد. این دستگیره در انواع و رنگ و شکل‌های مختلف تولید می‌شود. این دستگیره نیز دارای انواع خارجی و ایرانی است.

دستگیره درب شیشه‌ای نشکن

دستگیره درب شیشه‌ای نیز دارای انواع وارداتی و ایرانی است. تنوع این دستگیره‌ها بسیار زیاد است. بسته به سلیقه خود می‌توان دستگیره‌های مختلف را انتخاب کرد. دستگیره استیل در بین دستگیره‌ها طرفداران بیشتری دارد.

ویژگی‌های مورد نیاز دستگیره شیشه سکوریت

  • متریال مناسب و ایجاد زیبایی
  • داشتن کارایی و عملکرد مناسب
  • کیفیت دستگیره از نظر جنس مواد تشکیل‌دهنده
دستگیره شیشه سکوریت