عملکرد کرکره برقی

عملکرد کرکره برقی

عملکرد کرکره برقی در این مقاله مورد بررسی قرار می‌گیرد. مصرف انرژی کم، راحتی و فضای بیشتر برای طراحی و هزینه‌های نصب کم‌تر، از جمله ویژگی‌هایی است که عملکرد کرکره برقی را مشخص می‌کند. کرکره‌های برقی آرازدر با آلیاژ‌ها و رنگ‌بندی‌های مختلف سفارشی راه حلی ایده‌آل برای مدرن‌سازی ساختمان‌های مسکونی و فضاهای تجاری‌اند. این کرکره‌ها با عملکرد فوق‌العاده خود با به حداقل رساندن تلفات گرما به کاهش هزینه‌های گرمایش منجر می‌شوند. آن‌ها حتی در تابستان نیز کنترل بر شرایط آب و هوایی را ارائه می‌دهند. آن‌ها با طرح‌های مختلف و ویژگی‌های مختلف قابل ارائه هستند.

کرکره‌های برقی به طور دائمی در معرض استفاده هستند. با توجه به تغییرات آب و هوایی، مانند امواج گرما، طوفان و تغییر الگوهای آب و هوایی بهتر است از آلیاژ‌های مقاوم به شرایط مختلف آب و هوایی استفاده شود. این شرایط آب و هوایی مختلف باعث افزایش تقاضا برای ساختن کرکره‌ها با مواد مقاوم می‌شود. آلومینیوم یک سد محافظتی و با کیفیت بالا را فراهم می‌کند که دوام و طول عمر محصول را تضمین می‌کند. همچنین شکل و رنگ آن بهتر از PVC است. کرکره‌های آلومینیومی همچنین دارای قابلیت ضد سرقت هستند.

عملکرد کرکره برقی

راحتی در استفاده

کرکره‌های برقی آرازدر آرام و بی‌صدا و با عملکرد آسان و راحت هستند. آن‌ها گزینه‌های متعددی را برای شما فراهم می‌کنند، مانند کنترل از راه دور. این ویژگی یکی از عملکردهای کرکره برقی است که از مزیت‌های آن به شمار می‌رود. البته این کرکره‌ها مشکلاتی را نیز به همراه دارند. مانند مشکل در باز و بسته شدن و عملکرد کرکره برقی در هنگام قطع برق.

عملکرد کرکره برقی اتوماتیک به گونه‌ای است که موجب آسایش و راحتی استفاده کننده می‌شود . امروزه نیز با پیشرفت تکنولوژی این کرکره‌ها امکانات ویژه‌ای را به استفاده‌کنندگان می‌دهند.

عملکرد کرکره برقی

عملکرد کرکره برقی مورد استفاده در پنجره

عملکرد کرکره برقی

حفاظت در برابر سرما، آفتاب، سر و صدا

هنگامی که کرکره‌های برقی بسته هستند، آن‌ها در واقع یک بالشتک هوای عایق را تشکیل می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که عایق حرارتی خود را حدود ۴۵ درصد بهبود ببخشید. عملکرد کرکره برقی به گونه‌ای است که صرفه‌جویی ۱۰ درصد در سوخت اولیه خود و کاهش صدای بیرونی تا ۱۰ دسی بل را شامل می‌شود. کرکره‌های برقی مانع تابش‌های حرارت و اشعه ماوراء بنفش در تابستان می‌شوند.

عملکرد کرکره برقی

حفاظت در برابر حشرات

صفحات مانع برای حشرات به طور نامحسوس در جعبه شاتر غلتکی تعبیه شده است. برخی از انواع کرکره برقی از یک صفحه نمایش گوشتی شفاف تشکیل شده‌اند. این صفحات مانع ورود حشرات می‌شوند واجازه می‌دهد تا دید خوبی از داخل به خارج به نمایش درآید. این صفحه در مسیر خود در پشت پرده غلتکی هدایت می‌شود.

عملکرد کرکره برقی

تنظیم باز و بسته شدن

پنجره‌های اتوماتیک غلتکی یک لایه اضافی از حفاظت در برابر لکه‌ها را اضافه می‌کنند. این باعث می‌شود که شما حتی در زمانی که در خانه هم نیستید، بتوانید کرکره‌های غلتکی خود در زمان‌های مختلف باز و بسته کنید.