قفل شیشه سکوریت

قفل شیشه سکوریت

قفل شیشه سکوریت آرازدر از نظر کیفیت بسیار مرغوب است. همچنین دارای قیمت مناسبی است. تاریخچه استفاده از قفل به چند هزار سال قبل باز می‌گردد. از جمله اولین تمدن‌هایی که از قفل بهره بردند، می‌توان به ایران و مصر اشاره کرد. یکی از وظایف اصلی قفل ایجاد امنیت است. این امر در ساخت یک قفل بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. همه قفل‌ها در گذشته از طریق کلید باز و بسته می‌‌شدند. اما در حال حاضر قفل‌‌های مدرن با استفاده از اثر انگشت و یا استفاده از رمز ورود باز و بسته می‌شوند.

امنیت

قفل شیشه سکوریت باید حتما از امنیت بالایی برخوردار باشد. این قفل‌ها در شکل‌های متنوع در بازار موجود هستند. کاربرد اصلی این قفل برای درب‌های شیشه‌ای است. پیشرفت علم باعث تولید قفل‌های مدرن و پیشرفته شده است. این موضوع همواره در حال مدرن شدن و پیشرفت است. قفل‌های موجود در بازار ایران برای شیشه سکوریت کلا دو نوع هستند یا تولید داخلی و یا به صورت وارداتی هستند.

قیمت قفل

آرازدر لیست قیمت قفل‌های شیشه سکوریت را در یک جدول جمع‌آوری کرده که می‌توانید در بخش ” قیمت قفل شیشه سکوریت ” به آن دسترسی داشته باشید. به دلیل نوسانات در قیمت محصولات برای اطلاع از قیمت‌های دقیق می‌توانید با قسمت پشتیبانی تماس بگیرید. آرازدر تلاش می‌کند همواره محصولات با کیفیت و مرغوب را به مشتریان خود ارائه کند. آرازدر با ده‌ها سال سابقه در زمینه تولید درب اتوماتیک و شیشه سکوریت و کرکره برقی و یراق‌آلات مربوط به این محصولات سعی در ایجاد رضایت مشتریان خود دارد.

انواع قفل  شیشه سکوریت

آرازدر با ارائه برندهای معروف و با کیفیت و ضمانت اصل بودن محصولاتی مانند قفل شیشه سکوریت، علاوه بر رعایت حقوق مشتری پشتیبانی کاملی را ارائه می‌دهد. محصولات ما شامل برندهای معتبر و با کیفیت است که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

قفل شیشه سکوریت

قفل کمری

یکی از پراستفاده‌ترین قفل‌ها برای درب‌های شیشه سکوریت قفل کمری است. با تعبیه جاساز بروی شیشه سکوریت می‌توان این قفل را روی آن نصب کرد. البته این قفل بدون نصب جاساز نیز قابلیت نصب روی شیشه را دارد. اما نکته مهم این است که هنگام نصب بروی شیشه سکوریت‌های ریلی حتما باید جاساز را از قبل تعبیه کنیم.

عملکرد

این قفل هم دارای زیبایی و هم عملکرد خوبی است. جنس آن از استیل است و به همین دلیل مقاومت رطوبتی نیز دارد.

محل نصب قفل کمری

این قفل اصطلاحا در کمر یا وسط درب نصب می‌شود. زبانه خرچنگی آن باعث می‌شود که این قفل بیشتر بر روی درب‌های شیشه‌ای کشویی نصب شود. همچنین این قفل قابلیت تعبیه بروی درب‌های دو لنگه و یک لنگه را نیز دارد. به دلیل نمای زیبای آن زیبایی منحصر به فردی نیز دارد.

قفل شیشه سکوریت

قفل پارتیشن هوپه

این قفل محصول شرکت هوپه در سوئیس است. تکنولوژی به کار رفته در این قفل یک محصول باکیفیت به صورت ضد زنگ و بسیار ایمن، زیبا و کاربردی را ارائه کرده است. قفل پارتیشن هوپه یک محصول وارداتی شرکت آرازدر است و یک قفل فرودگاهی محسوب می‌شود. این قفل از یراق‌آلات شیشه سکوریت است و در هنگام نصب شیشه جزو یراق آلات مخصوص شیشه سکوریت محسوب می‌شود.

امنیت

قفل پارتیشن شیشه‌ای علاوه بر داشتن ظاهر زیبا، امنیت بسیار بالایی دارد و با ایجاد یک حریم امن خصوصی و ظاهری زیبا از گزینه‌های پر استفاده قفل شیشه است. به طور معمول در فضاهایی که پارتیشن شیشه‌ای است از قفل استفاده نمی‌شود. اما در صورت نیاز به امنیت این قفل گزینه مناسبی است.

قفل شیشه سکوریت

قفل ۱۰۵  شیشه سکوریت

این قفل با برند‌های آلمانی و فرانسوی در بازار موجود است. قفل ۱۰۵ شیشه سکوریت به صورت ویژه و مخصوص مناسب لنگه متحرک درب شیشه سکوریت است. به طور مثال قفل ۱۰۵ آلمانی در قسمت پایینی درب نصب می‌گردد. این قفل از انواع قفل‌های متداول و ایمن درب‌های شیشه‌ای به‌شمار می‌رود.

دانلود کاتالوگ قفل شیشه سکوریت

دانلود کاتالوگ
قفل شیشه سکوریت
قفل شیشه سکوریت
قفل شیشه سکوریت