قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی

قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی

قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی در جدول زیر درج گردیده است. برای اطلاع از قیمت به روز و دقیق حتما با استفاده از قسمت تماس با ما یا بخش سفارش در جدول زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید. با نواسانات در قیمت ها در بازار همواره قیمت ها در حال تغییر می باشد. آرازدر با ۱۰ سال تجربه در تولید و نصب درب های اتوماتیک در انواع مختلف همواره قیمت های مناسب را به مشتریان خود ارائه می دهد.

 گارانتی درب اتوماتیک تلسکوپی

همه محصولات ارائه شده در آرازدر دارای گارانتی می باشند. در صورت مشکل در استفاده از درب نصابان آرازدر تعمیرات مورد نیاز را انجام می دهند. ضمانت و گارانتی اجزا و یراق آلات درب نیز وجود دارد.

اطلاع از لیست قیمت درب اتوماتیک

به طور کلی در آرازدر قیمت درب اتوماتیک به طور کلی در یک بخش به نام “قیمت درب اتوماتیک شیشه ای” درج شده است. این درب ها به ترتیب برند مانند DNG و GILGEN در جدول ذکر شده اند. که با مراجعه به آن می توانید از قیمت تمامی درب های اتوماتیک مطلع شوید.

قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی
 درب اتوماتیک تلسکوپیمشخصاتقیمتسفارش
درب اتوماتیک DNG۰۹۱۹۴۹۸۰۰۴۵

 

مزیت درب تلسکوپی

این درب از انواع درب های خطی است که برای مکان های با عرض کم و همچنین نیاز به بازشوی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع از میزان فضای موجود حداکثر استفاده را برای بازشو به وجود می آورد. از تفاوت های درب تلسکوپی با کشویی از نظر ظاهری می باشد. قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی نیز با توجه به مدل های مختلف آن، برند ها و جنس درب متفاوت است.

امکانات درب اتوماتیک تلسکوپی

این درب می تواند در هنگام قطعی برق به منبع برق اضطراری متصل شود و به اینگونه هنگام قطعی برق عبور و مرور مختل نشود. از این درب در مکان هایی مانند فرودگاه، هتل، مراکز خرید و بانک ها استفاده میشود. از این درب میتوانیم به صورت های مختلف مانند باز، نیمه باز، بسته اشاره کرد.

قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی

موارد استفاده از درب اتوماتیک کشویی

این نوع دربها به علت خطی بودن مناسب برای مصارف خانگی مانند منازل جهت تفکیک فضاها از یکدیگر ، مناسب برای مغازه ها و همچنین در اداره ها و اماکن عمومی مورد استفاده دارد. در گذشته ها استفاده از درب های اتوماتیک به طور کلی مرسوم نبوده و در واقع یک نوع تجمل گرایی محصوب  میشده است. ولی در حال حاضر درب بسیاری از فروشگاه ها و اداره ها و بانکها به صورت اتوماتیک اجرا میشود. این درب ها با توجه به نیاز های مشتریان به صورت دستی یا اتوماتیک اجرا می گردد.

ویژگی اصلی

پایین آمدن میزان تبادل حرارتی درب شیشه ای کشویی از دیگر عوامل متداول بودن این درب است. علاوه بر این موارد به دلیل حداقل تولید کردن صدا و کنترل به صورت دستی این در استفاده های فراوانی دارد.

استفاده از درب تلسکوپی در مکان های حفاظتی

این درب به خوبی با سیستم های حفاظتی و نظارتی هماهنگ می شود. به عنوان مثال در ادرات با سیستم های حضور و غیاب، هماهنگ و قابلیت هماهنگی با سیستم و تشخیص چهره کارمندان برای باز شدن را دارد. دیگر استفاده این درب در بانک ها است. به عنوان مثال در سیستم های کارت خوان و ای تی ام با ارائه کارت بانکی درب را باز می کند. این قابلیت ها روی قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی تاثیر گذار است.

اپراتور درب اتوماتیک تلسکوپی

اپراتور درب اتوماتیک شامل موتور، مرکز کنترل، ریل آلومینیومی، تسمه، نگهدارنده، غلتک، باز دارنده می باشد. هر کدام از این اجزا کارهای بخصوصی انجام می دهند. به طور مثال میتوانیم به صورت دلخواه زمان و سرعت  باز و بسته شدن درب را تنظیم کنیم. قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی با توجه به یراق آلات آن نیز قابل تغییر است.

پارتیشن شیشه سکوریت

مزیت های تاثیر گذار در قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی

از دیگر مزایای درب اتوماتیک تلسکوپی که روی قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای تاثیر گذار است، می‌توان  به سهولت در رفت و آمد، جلوگیری از اتلاف انرژی و امکان بازشوی بیشتر در فضاهای کوچک اشاره کرد.

قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی
قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی
قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی