قیمت درب اتوماتیک گردان

 

قیمت درب اتوماتیک گردان

قیمت درب اتوماتیک گردان را در جدول زیر مشاهده می‌کنید. در این جدول قیمت و نوع برند درب گردان ذکر شده است. برای مطلع شدن از قیمت به ستون سفارش رفته و با شماره ذکر شده تماس حاصل کنید. قیمت درب اتوماتیک گردان به علت زیبایی این درب بیشتر از سایر درب‌های اتوماتیک است.

روش سفارش درب اتوماتیک گردان

قیمت درب اتوماتیک گردان در برندهای مختلف متفاوت است. برای اطلاع از نوع برند و قیمت درب اتوماتیک مربوط در قسمت مسخصات این جدول، می‌توانید درب مورد نظر متناسب با نیاز خود را سفارش دهید.

قیمت درب اتوماتیک گردان

 درب اتوماتیک گردانمشخصاتقیمتسفارش
درب اتوماتیک DNG۰۹۱۹۴۹۸۰۰۴۵
قیمت درب اتوماتیک گردان

ویژگی‌های درب اتوماتیک گردان

امنیت، جلوگیری از اتلاف انرژی، حداکثر عرض بازشو از جمله ویژگی‌های این نوع درب است. این درب اکثرا در مکان‌های عمومی مانند بیمارستان، مترو و سایر مکان‌های دیگر مانند راهروی اضطراری استفاده می‌شود. این درب به علت زیبایی در هتل‌ها و مراکز خرید بزرگ نیز کاربرد دارد. این درب دارای دکمه اضطراری برای باز شدن سریع است.

برند‌های درب اتوماتیک گردان

از معروف‌ترین و شاخص‌ترین برند‌های تولید درب اتوماتیک می‌توان از DNG , GILGEN نام برد. این برندها از موتور دانکر برای درب استفاده می‌کنند. برند‌های مختلف روی قیمت درب اتوماتیک گردان تاثیرگذار است.

سیستم درب اتوماتیک گردان

این درب‌ها که به درب کرو معروف هستند، در یک زمان مشخص اجازه ورود و خروج را به بازدید‌کننده می‌دهند. همین ویژگی سبب صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود. برای مکان‌های پرتردد و بزرگ گزینه بسیار مناسبی هستند. این درب دارای انواع ۲، ۳ و ۴ بال است. ظاهر زیبای این درب از دیگر خصوصیات این درب‌هاست که نوع بزرگ آن به مراکز تجاری و هتل‌ها جلوه خاصی می‌بخشد.

تطابق با معماری

در صورت وجود ساختارهای منحنی در معماری مکان مورد نظر، درب‌های گردان و نیم‌گرد گزینه مناسبی برای ایجاد هارمونی‌ محسوب می‌شوند. امروزه در صنعت ساختمان از درب‌های شیشه‌ای استفاده‌های گوناگونی می‌شود. با گسترش تکنولوژی و ورود درب‌های اتوماتیک به بازار توجه معماران را به خود جلب کرد. چون علاوه بر زیبایی استفاده کاربردی در ساختمان سازی دارد.

درب اتوماتیک شیشه‌ای گردان عایق

 

این درب عایق صدا، گرما و سرما است. صرفه‌جویی در مصرف انرژی یکی از دلایل اصلی انتخاب درب‌های اتوماتیک است. در بین درب‌ها، درب اتوماتیک گردان به دلیل عملکردش این خصوصیت را بیشتر دارد. همین خصوصیت می‌تواند بر روی قیمت درب اتوماتیک گردان تاثیرگذار باشد.

 

قیمت درب اتوماتیک گردان
قیمت درب اتوماتیک گردان
قیمت درب اتوماتیک گردان