قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت در لیست زیر به صورت جدول آمده است. جهت اطلاع از قیمت روز شیشه سکوریت می‌توانید این صفحه را دنبال کنید و یا از طریق گزینه “تماس با ما ” با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

نوسانات قیمت شیشه سکوریت

با توجه به نوسانات قیمت در بازار، این جدول ممکن است قیمت‌های متغیر با قیمت روز داشته باشد. از این رو برای مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت روز شیشه سکوریت حتما تماس بگیرید.

قیمت شیشه سکوریتمشخصاتقیمتسفارش
۰۹۱۹۴۹۸۰۰۴۵

مراحل تهیه شیشه سکوریت

مراحل تهیه شیشه سکوریت شامل مراحلی مانند استفاده از انبار شیشه سکوریت خام، مرحله برش شیشه، پرداخت لبه‌های شیشه، تمیز کردن سطح شیشه و شستشوی آن و در آخر قرار دادن در کوره است.

قیمت شیشه سکوریت نشکن

شیشه سکوریت به عبارتی یک شیشه ایمن است و در اتومبیل و مکان‌هایی که به امنیت نیاز دارند استفاده می‌شود. در واقع با تبدیل شدن به قطعات ریزتر جراحتی ایجاد نمی‌کند. از جمله خدمات آرازدر می‌توان به طراحی و نصب شیشه سکوریت، درب اتوماتیک شیشه‌ای، انواع شیشه‌های نما و ضد گلوله و همچنین تولید انواع یراق‌آلات اشاره کرد.

موارد کاربرد شیشه سکوریت

استفاده در انواع پنجره و درب‌های ورودی ثابت و متحرک، استفاده در نمای ساختمان و پارتیشن، در درب پاسیو و نرده شیشه‌ای است. این شیشه در برابر ضربات و همچنین بار مکانیکی مقاوم است و به هنگام شکستن شیشه به قطعات ریزی تبدیل می‌شود. حرارت مورد نیاز برای تولید شیشه سکوریت در کوره حدود ۷۰۰ درجه سانتی‌گراد است.

خصوصیت ویژه مرتبط با قیمت شیشه سکوریت

یکی دیگر از خصوصیات این شیشه مقاومت حرارتی بالای آن است که موجب کاربرد آن در مکان‌های با حرارت بالا می‌شود.

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت و گارانتی محصولات

با گسترش استفاده از شیشه به صورت ساختمانی و همچنین صنعتی و نیز استفاده در لوازم منزل، لزوم اطلاع از قیمت و انواع آن مورد نیاز است. آرازدُر با ارائه محصولات با کیفیت و تضمین و گارانتی محصولات خود، همواره سعی بر رضایت مشتریان را داشته است.

آرازدر

شرکت آرازدُر با ۱۰ سال تجربه کاری در این زمینه هم در تولید و هم در نصب و گارانتی و خدمات پس از فروش سعی در ارائه محصول با کیفیت را داشته و همواره سعی در ارائه قیمت شیشه سکوریت منصفانه است.

شیشه نشکن

شیشه سکوریت در حقیقت یک نوع شیشه نشکن است. هزینه نصب شیشه سکوریت توسط نصاب انجام می‌گیرد و نصب آن به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی مانند ضخامت، رنگ، ابعاد، یراق‌آلات و شکل کلی آن. امروزه بسیاری از ساختمان‌ها به صورت نمای کاملا شیشه‌ای ساخته می‌شوند که به گلس بیلدینگ مشهوراند.

قیمت شیشه سکوریت