قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی به صورت جدول در لیست درج شده است. برای اطلاع از قیمت‌های دقیق روی گزینه ” تماس با ما ” کلیک کنید. قیمت کرکره برقی به علت نوسانات قیمت‌ها، مقدار ثابتی نیست و هر چند وقت یکبار بروزرسانی می‌شود. این قیمت‌ها با توجه به شرکت سازنده محصول متفاوت است.

جدول قیمت کرکره برقی

نوع کرکرهمشخصاتقیمتسفارش
 کرکره اتوماتیک ( برقی)۰۹۱۹۴۹۸۰۰۴۵
کرکره برقی

خرید کرکره برقی

شرکت آرازدُر تولید و فروش انواع کرکره برقی را با ده سال سابقه در زمینه کرکره برقی و درب‌های اتوماتیک انجام می‌دهد. برای خرید یا مشاوره با شماره تلفن‌های موجود در بالای سایت تماس بگیرید. جهت سفارش و خرید کرکره برقی کارشناسان آرازدر شما را در این امر یاری می‌کنند.

گارانتی

قیمت مناسب، خدمات پس از فروش، کیفیت بالای محصولات از جمله ویژگی‌هایی است که موجب رضایت مشتریان آرازدر بعد از خرید کرکره برقی است. برای نصب کرکره برقی نصاب از طرف شرکت اعزام می‌شود. کلیه مشکلات بعد از نصب نیز توسط نصاب مربوطه مرتفع خواهد شد. استفاده از کرکره برقی به سرعت در حال افزایش است. امروزه اکثر مغازه و فروشگاه‌های شخصی نیز دارای کرکره برقی هستند.

قیمت کرکره برقی
قیمت کرکره برقی
قیمت کرکره برقی
قیمت کرکره برقی

خرید کرکره برقی

همچنین کرکره برقی در قسمت پارکینگ نیز کاربرد دارد. آرازدُر با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه تولید و نصب کرکره‌های برقی اتوماتیک همواره پذیرای سفارشات شما است. مناسب‌ترین و بهترین قیمت کرکره برقی را از آرازدر بخواهید.

تیغه‌های کرکره برقی

درکرکره‌های برقی برای ایجاد زیبایی بیشتر می‌‌توان از تیغه‌های رنگی موجود در بازار استفاده کرد. این تیغه‌ها در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف در بازار موجود هستند. رنگ به کار رفته در تیغه کرکره برقی از نوع رنگ متالیک است که در کوره ساخته می‌شود. این نوع رنگ باعث درخشش و جذابیت در کرکره برقی اتوماتیک می‌شود.

اطلاع از قیمت کرکره برقی

همچین آرازدر عرضه کننده تمامی قطعات و یراق آلات کرکره برقی نیز می‌باشد. جهت کسب اطلاع به قسمت تماس با ما مراجعه کنید. ساخت و تولید کرکره اتوماتیک با تکنولوژی روز در دنیا از جمله خدمات شرکت ما به مشتریان است. قیمت کرکره برقی اتوماتیک با توجه به انواع آن و همچنین کیفیت و کشور سازنده آن متغیر است. موتورهای مورد استفاده در کرکره اتوماتیک شامل موتور سانترال ، توبلار و ساید.

روند پیشرفت کرکره اتوماتیک

در ابتدای ورود این فناوری به کشور به علت زیاد بودن سر و صدا هنگام باز و بسته شدن مورد استقبال قرار نگرفت. ولی با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از موتور‌های جدید صدای تولیدی به مراتب کم‌تر شد، کرکره‌ها بعدا با پیشرفته شدن رفته رفته از صدای گوش خراششان کم‌تر و امروزه کرکره‌های تولید شده صدای بسیار کمی تولید می‌کنند. و در حقیقت با استفاه از موتورهای قدرتمند هیچ گونه صدای آزار دهنده‌ای تولید نمی‌کنند.

برآورد قیمت کرکره اتوماتیک

برای برآورد قیمت کرکره برقی متناسب با فضای شما ، می‌توانید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید. کارشناسان با حضور در محل پروژه متناسب با مکان مورد نظر کرکره مورد نظر را طراحی و قیمت مناسب را به شما اعلام می‌کنند. به عنوان مثال در بعضی مکان‌ها نیاز به نصب کرکره برقی ضد سرقت است و کارشناس برای جلوگیری از سرقت از تیغه کرکره فولادی استفاده می‌کند. این محصول با تنوع و کیفیت بالایی تولید می‌گردد. امروزه این درب در انواع مختلف مشبک ، شفاف ، آلومینیومی تولید می‌شود. همچنین تیغه‌های مربوط به این درب‌ها نیز در مدل‌های مختلف در بازار موجود است. انتخاب رنگ کرکره برای تطبق با رنگ ساختمان می‌تواند هماهنگ شود.

نحوه فروش کرکره برقی

برای خرید محصولات ما می‌توانید از طرق سایت و از طرق تماس تلفنی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و مشاوره رایگان دریافت کنید. بعد از انجام قرارداد با توجه به مکان نصب کرکره ، کرکره مناسب در محل مورد نظر شما وصل می‌شود. خرید کرکره اتوماتیک با توجه به مزیت‌های آن نسبت به درب‌‌های آکاردئونی ، به نسبت قیمت آن به صرفه و اقتصادی است. از دیگر مزایای این درب‌‌ها حفظ ویو و دید درب است چون این درب به صورت متحرک است و در صورت نیاز نداشتن به آن می‌‌توان کرکره را به بالا ببریم.

رنگ کرکره برقی

این محصول با تنوع و کیفیت بالایی تولید می‌گردد. امروزه این درب در انواع مختلف مشبک، شفاف، آلومینیومی تولید می‌شود. همچنین تیغه‌های مربوط به این درب‌ها  نیز در مدل‌های مختلف در بازار موجود است. انتخاب رنگ کرکره برای تطبیق با رنگ ساختمان می‌تواند هماهنگ شود.

نحوه فروش کرکره برقی

برای خرید محصولات ما می‌توانید از طرق سایت و از طرق تماس تلفنی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و مشاوره رایگان دریافت کنید. بعد از انجام قرارداد با توجه به مکان نصب کرکره ، کرکره مناسب در محل مورد نظر شما وصل می‌شود. خرید کرکره اتوماتیک با توجه به مزیت های آن نسبت به درب‌های آکاردئونی ، به نسبت قیمت آن به صرفه و اقتصادی است. از دیگر مزایای این درب‌ها حفظ ویو و دید درب است چون این درب به صورت متحرک است و در صورت نیاز نداشتن به آن می‌توان کرکره را بالا ببریم.

قیمت کرکره برقی
قیمت کرکره برقی