مزایای نصب درب اتوماتیک

مزایای نصب درب اتوماتیک

مزایای نصب درب اتوماتیک را با توجه به نظر سنجی‌های انجام شده برای شما بازگو می‌کنیم. درب‌های اتوماتیک نمونه موفقی از تکنولوژی، در جامعه مدرن امروزی است. آن‌ها در بسیاری از مکان‌ها مانند مراکز خرید، ساختمان‌های اداری، فرودگاه‌ها، بیمارستان‌ها، هتل‌ها و خانه‌ها استفاده می‌شود. اما راز موفقیت درب اتوماتیک چیست؟ چرا وسیله‌ای که در قرن حاضر اختراع شده در جامعه مدرن ما بسیار محبوب است؟ این مزیت‌های اتوماتیک درب را می‌توان به شرح زیر نام برد:

مشتریان درب‌های اتوماتیک را ترجیح می‌دهند!

تمام نظرسنجی‌ها در مورد این موضوع خاص نتیجه مشابهی را به دست آورده‌اند. مشتریان، درب‌های اتوماتیک را بیش از آن‌هایی که به صورت دستی هستند ترجیح می‌دهند. به طور خاص، ۹۸ درصد افراد بر اساس یک مطالعه در ایالات متحده آمریکا بر این عقیده هستند.

اکثر پاسخ دهندگان همچنین پاسخ دادند که درب‌های اتوماتیک در بیمارستان‌ها، هتل‌ها، مراکز خرید و فرودگاه‌ها ضروری هستند. علاوه بر این، آن‌ها خواستار نصب بیشتر درب اتوماتیک در فضاهای کوچک‌تر مانند ساختمان‌های عمومی محلی و کسب و کارهای کوچک شدند.

مزایای نصب درب اتوماتیک

راحتی یکی دیگر از مزایای درب اتوماتیک

استفاده از درب‌های اتوماتیک به جای باز کردن درب‌های دستی دشوار و سخت، نشان‌دهنده علاقه و نگرانی برای راحتی کاربران است. این درب‌ها بسیار راحت هستند و با استفاده از آن‌ها “شما نیازی به استفاده از دستان خود ندارید”. درب‌های اتوماتیک خدمات خوب و احترام به مشتری را نشان می‌دهد و دسترسی افراد سالخورده، معلولین و والدین را با کالسکه آسان می‌کند.

تصور اولیه مراجعه‌کننده به فضای کسب و کار ما

تصورات اولیه بسیار مهم بوده و گاهی اوقات نهایی هستند. هنگامی‌که مراجعه‌کننده وارد ساختمان یا مرکز خرید می‌شود، با استفاده از درب اتوماتیک هنگام ورود تصور اولیه احترام به مراجعه‌کننده و خریدار در ذهن او شکل می‌گیرد. با این حال، هنگامی‌که درب‌های دستی وجود دارد، به دلیل دسترسی ضعیف، حس منفی از مکان به دست می‌آید. مراجعه‌کننده تصور می‌کند که آن‌ها نیازهایش را در نظر نگرفته‌اند. و این برای یک کسب و کار اشتباهی جدی است.

آسان بودن استفاده و نگهداری از آن

درب‌های اتوماتیک با توجه به استانداردهای بالای کیفیت و ایمنی، ارائه تعمیر و نگهداری آسان برای نصب در هر مکان، برای استفاده کننده بسیار عملکرد مفیدی دارند. هنگامی که درب اتوماتیک نصب می‌شود، مدیریت روزانه آن‌ها نیازمند دانش بزرگی نیست و مشکلات به ندرت بوجود می‌آیند. این از مزایای درب اتوماتیک است.

ذخیره انرژی

با توجه به سنسورهای حرکتی پیشرفته، درب‌ها هنگامی که لازم است باز می‌شوند. هنگامی که از آن‌ها عبور کنید، آن‌ها دوباره بسته می‌شوند. این برای نگهداری دمای تاسیسات و صرفه‌جویی در انرژی ضروری است. علاوه بر این، سرعت باز و بسته شدن نقش مهمی در صرفه‌جویی در انرژی دارد. با فرض اینکه درب اتوماتیک هر زمان لازم باشد تا دسترسی را تسهیل کند، زمان کمتری باز می‌شود، انرژی کمتر از بین می‌رود.

دسترسی

در یک دنیای جهانی، رمپ‌ها، بالابرها و درب‌های اتوماتیک بدون هیچ زحمتی به شما دسترسی می‌دهند. مهم است که مشتریان از نحوه دسترسی به محل کسب و کار ما خوشحال باشند و موجبات راحتی و آسایش آن‌ها را از طریق یک سیستم دسترسی آزاد فراهم کنیم. در بسیاری از کشورها استفاده از درب اتوماتیک برای مکان‌های عمومی یک وظیفه قانونی است. در آرازدر، ما معتقدیم که فراتر از وظایف، مسئله اخلاق و مسئولیت است.
منبع

مزایای نصب درب اتوماتیک