موتور دانکر درب اتوماتیک

موتور دانکر درب اتوماتیک

 موتور دانکر درب اتوماتیک

موتور دانکر درب اتوماتیک را در این مقاله مورد بررسی قرار می‌دهیم. امروزه مدل‌ها و برند‌های مختلفی از موتور درب اتوماتیک در بازار موجود است. موتور درب اتوماتیک یکی از یراق‌آلات مهم مورد استفاده در درب اتوماتیک است. در ادامه به معرفی مدل معروف موتور دانکر درب اتوماتیک می‌پردازیم.

شرکت دانکر

موتور دانکر توسط شرکت دانکر آلمان تولید می‌شود. این موتور از انواع موتور درب اتوماتیک باکیفیت و معتبر محسوب می‌شود. از این موتور در برند‌های معروف تولید درب اتوماتیک مانند رکور و گیلگن نیز استفاده می‌شود. کیفیت، تکنولوژی بالا و به‌روز از دلایل انتخاب موتور دانکر توسط برند‌های معروف تولید درب اتوماتیک است. طول عمر این موتور می‌تواند یکی از دلایل انتخاب این موتور باشد. همچنین کیفیت و کارایی این موتور بسیار بالاست.

امکانات موتور دانکر درب اتوماتیک

امکانات موتور دانکر درب اتوماتیک

از ویژگی‌های این موتور می‌توان به بی‌صدا بودن آن اشاره کرد. موتور دانکر درب اتوماتیک بدون ذغال است. به همین علت می‌توان گفت طول عمر بالایی دارد. موتور درب اتوماتیک باید توانایی تحمل وزن درب و قدرت و نیروی لازم و متناسب با آن را داشته باشد. موتور دانکر به علت ویژگی‌های خود، در صنعت درب اتوماتیک شیشه‌ای بسیار کاربرد دارد. این موتور‌ها دارای طراحی هوشمند هستند. از مشخصات فنی این موتور می‌توان به متریال گیربکس آن که آهن یا برنز است اشاره کرد.

متریال

همچنین متریال چرخ‌دنده‌های آن از جنس کربن است. یک ویژگی مهم که موتور درب اتوماتیک باید دارا باشد، داشتن باطری است. در هنگام قطع ناگهانی برق، طبیعتا باز و بسته شدن درب با مشکل روبرو می‌شود.بنابراین وجود باطری از مشکلات احتمالی پیش آمده جلوگیری می‌کند.

لیبل، کد و شناسنامه محصول از نکاتی است که باید هنگام خرید به آن توجه کنیم. این مشخصات روی موتور درج می‌شود. این مشخصات باعث تشخیص موتور اصل از موتور تقلبی می‌شود. موتور دانکر از یراق‌آلات و قطعات بسیار مهم در نحوه عملکرد درب اتوماتیک است. پس انتخاب نمونه با‌کیفیت آن حائز اهمیت است. شرکت دانکر دارای سابقه تولید طولانی در زمینه تولید یراق‌آلات است.

ویژگی‌های موتور دانکر

  • نوآوری و تکنولوژی بالا
  • کیفیت مواد سازنده
  • ظاهر و عملکرد عالی

نمونه‌های تقلبی موتور دانکر

در دهه‌های اخیر مدل تقلبی این موتور توسط کشورهای چین و ترکیه به بازار عرضه شده است. این موتور‌ها به هیچ‌وجه کیفیت موتور اصلی را ندارند. لذا اصلا توصیه نمی‌شوند. برای خرید موتور دانکر و کلیه یراق‌آلات درب اتوماتیک حتما از فروشگاه‌های معتبر خرید کنید.

قیمت موتور دانکر آلمان

برای اطلاع از قیمت موتور دانکر با کارشناسان ما در “تماس با ما” ارتباط برقرار کنید. حتما در هنگام خرید موتور دانکر از اصل بودن آن مطمئن شوید. به عنوان مثال روی بدنه این موتور لیبل کد شرکت دانکر حک شده است. قیمت موتور دانکر اصل به موتور دانکر چینی تقلبی تفاوت دارد.

ممکن است موتور دانکر چینی را با قیمت موتور دانکر اصل به شما بفروشند. مواد با کیفیت و درجه یک، کارایی و قدرت موتور و بسیاری از ویژگی‌های دیگر باعث شده که قیمت موتور دانکر آلمان بالا باشد. یکی از ویژگی‌هایی که روی قیمت موتور دانکر آلمان تاثیر‌گذار است طول عمر موتور است.

موتور دانکر درب اتوماتیک