نصب درب اتوماتیک

فیلم روش نصب درب اتوماتیک

برای اطلاع از روش نصب درب اتوماتیک آرازدر، فیلم آموزشی زیر را مشاهده کنید.

نکات مهم در نصب

لبه پروفیل‌های بریده شده خیلی تیز و برنده است. دقت کنید دچار بریدگی یاجراحت نشوید.

نکات مهم

نصاب بایستی تیزی و برندگی لبه‌های هر نوع پروفیل بکار رفته را کاهش دهد. بخصوص انتهای پروفیل بایستی بوسیله روپوش یا مواد خاصی پوشانده شود. قبل از کامل کردن مرحله نصب ،نصاب باید ماژول موتور را تحت بازرسی چشمی قرار دهد تا ببیند که آیا لبه‌های تیز و برنده وجود دارد یا خیر، تا در صورت وجود، آنها را برطرف نماید.

عدم سنسور

در صورتیکه بخواهید درب باز شود بدون آنکه سنسور را دارا داشته باشد، این کمبود بوسیله جایگزینی یک سوئیچ لحظه‌ای برطرف می‌شود و باید سوئیچ درب در موقعیتی قرار گیرد که مأمور درب بتواند عملکرد درب را مشاهده نماید.

نصب درب اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک توسط نصاب و تیم حرفه ای آرازدر انجام می‌‌شود. یکی از علت‌های نصب درهای اتوماتیک، کاربری راحت، عملکرد عالی و سهولت و آسانی تردد است.

علت استفاده از درب اتوماتیک

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر استفاده از درب‌های لولایی قدیمی کارایی لازم را ندارد و همواره سعی بر سهولت استفاده محصولات است. طبیعتا برای نصب درب اتوماتیک نیاز به تخصص و تجربه کافی است که در شرکت آرازدر این کار توسط نیروی حرفه ای نصاب انجام می‌شود.

نصب درب اتوماتیک

آشنایی با یراق آلات درب اتوماتیک

برای نصب درب اتوماتیک شناخت یراق آلات مربوطه از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین شناخت کافی از بخش های الکترونیکی و الکترومکانیکی نیز اهمیت دارد.

یراق آلات

از جمله یراق آلات مربوط به این درب مانند، چشمی، قفل، کنترل باکس، اپراتور می باشد.

نکات مهم در هنگام نصب

نقشه مهندسی و پلان درب

اندازه گیری محل نصب و عرض و ارتفاع و تطبیق محیط نصب با درب ساخته شده

ابزار آلات مورد نیار نصب

نصب درب اتوماتیک

کاتالوگ روش نصب درب اتوماتیک

دانلود کاتالوگ