پارتیشن شیشه‌ای ادارات

پارتیشن شیشه‌ای ادارات

پارتیشن شیشه‌ای ادارات عامل مهمی در تقسیم‌بندی محیط کاری هستند. برای فضاهای اداری استفاده از پارتیشن شیشه‌ای به علت تعامل بیشتر کارکنان توصیه می‌شود. این پارتیشن فضای کمتری نسبت به دیوار‌های گچی اشغال می‌کند. تولید و نصب پارتیشن شیشه‌ای ادارات راحت و نیازمند مدت زمان کمتری است. پارتیشن‌های مورد استفاده در ادارات را به منظور اشغال فضای کمتر می‌توان به صورت متحرک طراحی و نصب کرد.

پارتیشن شیشه‌ای چیست؟

کلمه پارتیشن به معنای جداسازی است. پارتیشن به دیوار چوبی، گچی و شیشه‌ای گفته می‌شود که سبب به وجود آمدن فضاهای مختلف می‌شود. در گذشته بیشتر از پارتیشن‌های چوبی و گچی استفاده می‌شد. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی در تولید شیشه‌های مقاوم مانند سکوریت استفاده از پارتیشن شیشه بیشتر شده است. البته از پارتیشن شیشه‌ای بیشتر در ادارات و بانک و فضاهای اداری کاری استفاده می‌شود. استفاده از آن سبب تعامل بین مدیر و کارکنان می‌شود. پارتیشن فضای شفاف و زیبایی را در ادارات به وجود می‌آورد. که موجب تعامل و معاشرت بیشتر کارکنان با هم می‌شود. با استفاده از آن می‌توان فضای‌های بزرگ بی‌استفاده در اداره را قابل استفاده کرد.

پارتیشن شیشه ای ادارات

عملکرد پارتیشن

برای جداکردن فضا‌ها از یکدیگر به صورت تقریبی از پارتیشن شیشه‌ای استفاده می‌شود. البته پارتیشن شیشه‌ای مات سبب جدایی فضاها از یکدیگر به صورت کامل می‌شود. پارتیشن در محیط‌های مسکونی و اداری کاربرد دارد. پارتیشن شیشه‌ای بیشتر در ادارات و بانک‌ها به کار می‌رود. تقسیم فضاها با پارتیشن باعث به وجود آمدن فضاهای بیشتر با کاربری‌های مختلف می‌شود. پارتیشن شیشه‌ای یکی از فاکتور‌های مهم در فضاهای اداری محسوب می‌شود.

مزایای پارتیشن شیشه‌ای

  • جداسازی فضاهای بزرگ از یکدیگر
  • قابلیت جابه‌جایی پارتیشن‌ها
  • کم شدن آلودگی‌های صوتی
  • صرفه‌جویی در مصرف انرژی به علت استفاده از نور
  • طراحی مدرن و منحصر به فرد
  • قابلیت نصب فریم‌های مختلف با آلیاژهای مختلف روی درب

قیمت پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای ادارات

قیمت پارتیشن باتوجه به کیفیت،‌اندازه و مدل آن تعیین می‌شود. قبل از نصب پارتیشن، مکان مورد نظر برای نصب باید به‌صورت دقیق‌اندازه‌گیری شود. در نصب پارتیشن شیشه‌ای به صورت اتاقک باید از قبل نقشه‌ی مورد نظر توسط نقشه‌کش پیاده شود. پارتیشن شیشه‌ای ادارات را می‌توان به صورت کاملا شفاف یا مات سفارش داد. قیمت پارتیشن شیشه‌ای با توجه به‌اندازه و مدل پارتیشن تعیین می‌شود. با توجه به نقشه‌ها درب‌ها و پارتیشن‌های شیشه‌ای طراحی می‌شوند.

نصب پارتیشن شیشه‌ای

قبل از نصب پارتیشن شیشه‌ای برای ادارات همان‌گونه که از قبل گفتیم باید‌ اندازه‌ها مشخص شوند. پارتیشن شیشه‌ای و درب شیشه‌ای به علت استفاده از شیشه سکوریت در آن‌ها قبل از تولید برش خورده‌اند و امکان برش این شیشه‌ها به علت سکوریت بودن بعد از ساخته شدن وجود ندارد. بنابراین باتوجه به ابعاد فضای مورد نظر در محل کار، پارتیشن شیشه‌ای مناسب انتخاب می‌شود. این پارتیشن‌ها به صورت با فریم و فریم‌لس نصب می‌شوند. بعد از ساخت و آماده‌سازی پانل‌های پیش‌ساخته به مکان نصب منتقل می‌شوند. انتقال پانل‌ها توسط شرکت ارائه‌دهنده پارتیشن انجام می‌شود.

شیشه سکوریت پارتیشن

شیشه مورد استفاده در پارتیشن، شیشه سکوریت است. این شیشه به‌علت ایمنی بالا برای این کار مناسب است. شیشه سکوریت برای ساخت پارتیشن شیشه‌ای ادارات قبل از فرایند حرارتی برش داده می‌شود. بعد از برش شیشه خام، نوبت به صیقلی کردن شیشه می‌رسد. شیشه صیقل داده شده به کوره‌های پخت شیشه با دمای ۷۰۰ درجه سانتی‌گراد وارد می‌شود. بعد از پخت شیشه طی فرایند خنک‌سازی شیشه مقاومت لازم برای اجرا در پارتیشن‌های اداری را کسب می‌کند.

یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ای

یراق‌آلات پارتیشن تاثیر زیادی در زیبایی و همچنین راحتی در استفاده و عملکرد پارتیشن شیشه‌ای ادارات دارد. یراق‌آلات مورد استفاده در درب‌ها و پارتیشن شیشه‌ای مانند لولا، قفل، دستگیره و… است. انتخاب یک دستگیره زیبا با آلیاژ‌هایی مانند استیل، زیبایی پارتیشن را دو برابر می‌کند. تنوع یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ای بسیار زیاد است. شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود و نیاز مکان مورد نظر، یراق‌آلات مناسب و باکیفیت را انتخاب کنید. کلیه یراق‌آلات شیشه سکوریت و پارتیشن را آرازدر با بهترین کیفیت به شما عرضه می‌کند.

روش اجرای پارتیشن شیشه‌ای ادارات

همان‌گونه که شرح داده شد، بعد از طراحی و تولید نوبت به اجرای پارتیشن‌ها می‌رسد. بعد از رسم نقشه‌های مربوطه، این نقشه‌ها به کارخانه تولید شیشه فرستاده می‌شوند. تا قبل از فرایند سکوریت شدن ابعاد مورد نیاز برش داده می‌شوند. بعد از تولید توسط شرکت ارائه‌دهنده به محل نصب منتقل می‌شود. گروه نصاب باتجربه وظیفه اجرای پارتیشن شیشه‌ای ادارات را به عهده دارند. روش اجرای این پارتیشن تاثیر بسیار زیادی در طول عمر پارتیشن دارد. بنابراین تجربه نصاب در این امر بسیار تاثیر‌گذار است. همچنین کیفیت شیشه سکوریت مورد استفاده نیز بسیار مهم است.

خدمات پس از فروش

هرکدام از محصولات ارائه شده توسط شرکت‌های مختلف باید دارای خدمات پس از فروش مناسب باشند. آرازدر ضمن ارائه محصولات با کیفیت، خدمات پس از فروش و گارانتی نیز دارد. درصورت بروز مشکلات در استفاده از محصولات با نصاب تماس گرفته می‌شود تا مشکل پیش آمده را رفع کند.

پارتیشن شیشه ای ادارات