کاربرد درب اتوماتیک در هتل

کاربرد درب اتوماتیک در هتل

کاربرد درب اتوماتیک در هتل‌ها را در مقاله پیش رو مورد بررسی قرار می‌دهیم. هتل‌ها در زمینه بازاریابی گردشگری، مکان‌های اساسی و مهمی هستند. میلیون‌ها نفر از مسافرین به طور روزانه از امکانانات هتل‌ها استفاده می‌کنند. هتل‌ها به مشتریان خود متکی هستند.

بسیاری از این مشتریان احتمالا افرادی با چمدان‌های بزرگ هستند. بنابراین بسیار ضروری است تا هرچه بیشتر به اقامت مسافران، آسایش و راحتی آنها توجه شود. اینجاست که کاربرد درب اتوماتیک در هتل‌ها مشخص می‌شود.

کاربرد درب اتوماتیک در هتل

درب‌های ورودی هتل

درب کشویی استاندارد

درب‌های کشویی استاندارد دارای یک سیستم بازشو اتوماتیک مرکزی هستند. این درب‌ها معمولا در مکان‌های عمومی نصب شده و از آن‌ها استفاده می‌شود.

درب کشویی گردان

این درب‌های اتوماتیک بسیار مناسب برای نصب در هتل‌ها هستند. استفاده از این درب‌ها برای حفظ کیفیت هوای داخل ساختمان ضروری است. درب‌های گردشی عایق حرارتی و صوتی مناسب، و همچنین سطح بالایی از ایمنی کاربر را فراهم می‌کنند.

درب‌های منحنی

درب منحنی و نیم‌دایره ترکیبی از ظرافت و زیبایی برای درب‌های هتل هستند. این درب‌های اتوماتیک منحنی ممکن است با باز کردن یک طرفه یا مرکزی به صورت شعاعی حرکت کنند. به‌طوری که آن‌ها کاملا می‌توانند برای ورودی یا لابی هتل مناسب باشند. یکی از کاربردهای این درب‌ها، به‌عنوان درب اتوماتیک در هتل است.

دسترسی محدود به برخی مکان‌های هتل

هتل‌ها باید در زمینه‌های مختلف و ارائه امکانات خود، دارای مکان‌هایی باشند که تنها پرسنل مجاز به آن دسترسی دارند. مانند فضاهای مانند سالن‌های ورزشی و اسپا.

تکنولوژی درب‌های مورد استفاده در فضاهای خاص

گیت اکسپرس ( Express Gate)

راهروهایی همراه با کنترل دسترسی با پانل‌های پنهان است. گیت اکسپرس با کنترل دسترسی راهرو، از طریق نصب سیستم‌های بیومتریک، اثر انگشت، کارت RF-ID و غیره، یک نوع دسترسی حفاظتی ایجاد می‌کند. علاوه بر این، این راهروها با سیستم ضد شلیک و سیستم ضد سرقت از مسافران هتل حفاظت می‌کنند.

Slim Gate

راهرو کنترل دسترسی با پانل‌های نوسان است. Slim Gate جدیدترین نوآوری در سیستم‌های کنترل دسترسی است و ویژگی اصلی آنها سطح ایمنی و راحتی آنها و طراحی عالی است. این راهروهای کنترل دسترسی با پانل‌های نوسان، شبیه به اکسپرس گیت است.

اسپین گیت

پانل چرخشی است و در بسیاری از استخرهای شنا، اسپا یا سالن‌های ورزشی وجود دارد. به همین دلیل آنها نیاز به یک مقدار اضافی از ایمنی دارند. پانل‌های گردان چرخشی اسپین گیت برای این شرایط مناسب هستند. کاربرد درب اتوماتیک در هتل موجب ایجاد ایمنی بیشتر این درب‌ها در مکان‌های خاص می‌شود.

نوسان درب

پانل‌های نوسان برای ترکیب با دستگاه‌های دیگر برای کنترل توریست‌ها و راهرو‌ها مناسب هستند، زیرا آنها امکانات را با دسترسی انطباق‌پذیری PRM فراهم می‌کنند.

کاربرد درب اتوماتیک در هتل
کاربرد درب اتوماتیک در هتل