کرکره شفاف پلی کربنات

کرکره شفاف پلی کربنات

کرکره شفاف پلی کربنات دارای ویژگی هایی است که در اینجا ذکر می شود. این کرکره در شب نیز به صورت شفاف عمل می کند. امکان رویت محیط داخل از بیرون از ویژگی های اصلی کرکره شفاف یا پلی کربنات است. این ویژگی در مکان هایی مانند بانک و جواهرفروشی ها کاربرد بیشتری دارد. البته این کرکره با تیغه پلی کربنات علاوه بر ویژگی هایی مانند شفافیت و عبور نور، محافظت در برابر اشعه یو وی در برابر سرقت نیز دارای ایمنی بیشتری است.

ضد سرقت بودن کرکره شفاف

این درب یک نوع درب ضد سرقت نیز به شمار می رود. دلیل نام گذاری این تیغه ها جنس تشکیل دهنده انهاست. جنس تشکیل دهنده پلی کربنات است. برای دستیابی به امنیت بیشتر میتوان با قرار دادن لوله استیل وآلومینیومی در فاصله های بین تیغه ها این کار را انجام داد. این درب ها به علت خاصیت ضد آتش برای جلوگیری از سرایت آتش نیز مناسبند. همچنین از دیگر خواص این تیغه ها دفع اشعه ماورا بنفش می باشد.

 

کرکره شفاف پلی کربنات

رنگ بندی کرکره پلی کربنات

انتخاب رنگ بندی مناسب با طراحی ساختمان نیز این نوع کرکره برقی را محبوب کرده است. در واقع این کرکره بعد از کرکره الومینیومی یکی از پر طرفدارترین کرکره ها محسوب می شود. این کرکره در مغازه ها، بانک ها و فروشگاه ها کاربرد دارد. حتی مقاومت این کرکره از کرکره آلومینیومی بیشتر است. همچنین این کرکره دارای طراحی های مختلف و رنگهای مختلف است. این کرکره شفاف است اما میتوان با اضافه کردن سند بلاست آن را کدر و مات کرد.

مقاومت در برابر ضربه

پلی کربنات با خواص بی نظیر خود، قابلیت هایی زیادی دارد. از جمله عدم شکستن به هنگام ضربات با چکش یا پتک می باشد. خاصیت ضد سرقت این کرکره و امنیت و دیگر ویژگی های کرکره پلی کربنات سبب استفاده از آن به طور گسترده شده است. جنس شفاف و نسوز، ضد حریق بودن ، زیبایی، امنیت همه باعث محبوبیت فراوان این کرکره در بازار شده و یکی از امن ترین کرکره ها محسوب می شود.

 

کرکره شفاف پلی کربنات

انواع کرکره شفاف پلی کربنات

  • کرکره شفاف دارای غضروف آلومینیومی زواری
  • کرکره شفاف دارای غضروف آلومینیومی و استیل لوله ای

از اصلی ترین تفاوت های این دو نوع کرکره تفاوت در ضخامت قطعات پلی کربن و و قطر لوله هاست.عملکرد این کرکره ها بسیار بی صدا و آرام است.

قیمت کرکره شفاف پلی کربنات

به طور کلی به علت ویژگی خاص کرکره شفاف پلی کربنات مانند ضد سرقت بودن، امنیت و شفافیت هزینه خرید ونصب آن از سایر کرکره ها مانند کرکره آلومینیومی پر هزینه تر است. قیمت کرکره شفاف بسته به رنگ و طراحی آن نیز متفاوت است. برای اطلاع از قیمت این کرکره با کارشناسان ما تماس بگیرید. تیغه کرکره شفاف را می توان به صورت ترکیبی با تیغه کرکره آلومینیومی به کار برد.

مزایای کرکره شفاف پلی کربنات

  • شفافیت
  • ضد سرقت
  • عملکرد آرام  و بی صدا
  • تنوع در انتخاب رنگ
  • مقاومت زیاد ( حدود دو برابر کرکره آلومینیومی)
  • دارای تاییدیه پلیس