قیمت درب اتوماتیک شیشه ای
قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای

قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای

قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید. برای اطلاع از قیمت روز بروی قسمت ” تماس با ما ” کلیک کنید. درب اتوماتیک شیشه‌ای عموما برای فروشگاه‌ها، ساختمان‌های مسکونی، ساختمان‌های اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت انواع درب‌های اتوماتیک

از انواع درب‌های اتوماتیک می‌توان به درب اتوماتیک کشویی، درب اتوماتیک تلسکوپی، درب اتوماتیک گردان، درب اتوماتیک بیمارستانی اشاره کرد. از انواع رایج این درب برای ساختمان‌ها با کاربری عمومی نوع کشویی آن است که بسیار رایج و پرفروش است. آرازدُر با ارائه قیمت‌های منصفانه با ده سال سابقه در زمینه تولید و فروش درب‌های اتوماتیک همواره سعی در ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان خود است. خدمات پس از فروش از خدمات ارائه شده توسط آرازدُر محسوب می‌شود.

نوع درب اتوماتیکمشخصاتقیمتسفارش
درب اتوماتیک کشویی  ۰۹۱۹۴۹۸۰۰۴۵

توضیحات قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای

قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای

با توجه به کشور سازنده درب اتوماتیک، قیمت‌های ارائه شده متفاوت است. به علت نوسانات در قیمت ارز، قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای ممکن است با قیمت کنونی درب متفاوت باشد. به همین علت حتما برای اطلاع از قیمت‌های دقیق و به‌روز با کارشناسان ما تماس بگیرید.
سلیقه‌های مختلف در انتخاب درب، شرکت آرازدُر را بر آن داشته که محصولاتی متنوع با قیمت‌های متناسب ارائه دهد. کیفیت محصولات ارائه شده، قیمت مناسب،گارانتی و خدمات پس از فروش از جمله فاکتورهای مهم برای آرازدُر است. همچنین علاوه بر فروش تخصصی انواع درب‌های اتوماتیک، محصولاتی مانند کرکره اتوماتیک، شیشه سکوریت و یراق ‌آلات مرتبط با درب اتوماتیک و کرکره برقی نیز در این شرکت ارائه می‌شود. قیمت درب اتوماتیک مناسب با نوع استفاده آن متفاوت است.

 پشتیبانی محصولات

پشتیبانی محصولات، کیفیت محصولات از ویژگی آرازدر است. قیمت درب اتوماتیک ارائه شده همواره بر اساس شرکت سازنده و کیفیت محصولات است. درب شیشه‌ای اتوماتیک جایگزین مناسبی برای درب‌های قدیمی است. از خصوصیات این درب‌ها می‌‌توان به ضد حریق بودن، استاندارد بودن، داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش است. لیست قیمت محصولات آرازدُر به طور مرتب به روزرسانی می‌شود. این صفحه ویژه به‌روزرسانی قیمت درب اتوماتیک است که با توجه به تغییر قیمت‌ها به صورت مرتب آپدیت می‌گردد.
.

مزیت‌ها

درب‌های شیشه‌ای کشویی به طور معمول برای مراکز تجاری با وسعت زیاد به کار می‌رود. با توجه به اینکه در مکان‌های پرتردد مانند اداره‌ها، که همواره با عبور و مرور زیادی همراه است. در حقیقت با استفاده از درب‌های اتوماتیک سرعت در عبور و مرور افراد در محیط کار به وجود می‌آید که در نتیجه رونق کسب و کار را به همراه دارد، در واقع وجود درب‌های قدیمی موجب ازدحام، ایجاد صف‌های طولانی و خسته کننده می‌شود. اما درب‌های اتوماتیک تاثیر بسیار مثبتی بروی مشتریان و مراجعه‌کنندگان ایجاد می‌کند. دخیره انرژی، سهولت در استفاده و باز و بسته شدن اتوماتیک از ویژگی‌های اصلی درب اتوماتیک است.
برای خرید درب‌های اتوماتیک همیشه دقت کنید که درب مورد نظر را برای چه کاربری لازم دارید و متناسب با آن مکان نسبت به خرید اقدام فرمایید. درب اتوماتیک کشویی به دلیل پرکاربرد بودن ومتداول بودن دارای یک سری ویژگی‌ها است.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای
قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

ویژگی‌های درب اتوماتیک شیشه‌ای کشویی

ویژگی‌های درب اتوماتیک شیشه‌ای کشویی را می‌توان: ضریب امینیت بالا با قابلیت نصب قفل برقی، صرفه‌جویی در مصرف انرژی با عایق بودن درب، عدم تماس دست به درب و جلوگیری از تولید باکتری، حداکثر استفاده از محیط  اطراف درب، کم بودن میزان استهلاک.

گارانتی درب اتوماتیک

گارانتی درب اتوماتیک در انواع مختلف با زمان‌بندی متفاوت در بازار وجود دارد. آرازدُر همواره تلاش در ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش به بهترین نحو را دارد. به طور معمول آرازدر خدمات نصب را ارائه می‌دهد. و به طور کامل پشتیبانی لازم  برای محصولات نصب شده ارائه می‌شود. قیمت درب اتوماتیک ارائه شده در این صفحه همواره به‌روز می‌شود.