توضیحات پروژه

استوپ شیشه سکوریت

استوپ شیشه سکوریت-استوپ شیشه میرال-استوپ شیشه نشکن-استوپ درب سکوریت
با مراجعه به محصولات ذیل از انواع استوپ شیشه سکوریت با ذکر مشخصات فنی و قیمت استوپ شیشه سکوریت با خبر شده و سپس اقدام به خرید نمایید،در نظر داشته باشین هر استوپ شیشه میرال بسته به نوع فنر مورد استفاده برای درب با وزن مشخص قابل استفاده می باشد. استوپ شیشه سکوریت در دو مدل توکار و روکار قابل عرضه می باشد.

استوپ توکار
استوپ توکار شیشه سکوریت خود به ۲ نوع استوپ مینی و استوپ معمولی که دارای تنوع برند و قیمت می باشد تقسیم می شود. قیمت استوپ توکار شیشه سکوریت با توجه موارد ذکر شده و علاوه آنها، وارداتی یا داخلی بودن آن در قیمت های مختلف عرضه می گردد.استوپ توکارشیشه سکوریت ایرانی دارای ۵ سال گارانتی بوده و از لحاظ کیفیت تایید شده می باشد.استوپ های وارداتی نیز دارای تنوع برند و کیفیت می باشند که بسته به ابعاد درب لولایی می توان از نوع استوپ سنگین یا سبک استفاده نمود.

استوپ روکار
همانطور که از نام استوپ روکار شیشه سکوریت (۱۰۱ استوپ خور) مشخص است، از این استوپ در مکانهایی که امکان کندن زمین و نصب استوپ تو کار وجود ندارد استفاده می گردد. استوپ های روکارشیشه سکوریت نیز به دو نوع استوپ روکار سنگین و سبک تقسیم می شوند که بسته به وزنی که تحمل خواند کرد از آنها استفاده می شود. جاسازهای مربوط به این دو نوع از هم متفاوت بوده که از تفاوت اندازه ی آنها نشات می گیرد .