توضیحات پروژه

hanger هنگر درب اتوماتیک شیشه ای

موتور دانکر مورداستفاده در انواع متفاوت درب اتوماتیک شیشه‌ای، موتور DC پرقدرت، بدون زغال است که کمترین نیاز ممکن را به سرویس و نگهداری دارد.
دارای انکودر دار و گیربکس با چرخ‌دنده‌هایی از جنس کربن و بسیار مقاوم که قادر به کشش درب‌هایی با وزن‌هایی متفاوت است و بر اساس قدرت موتور هر لنگه درب با وزن ۸۰ یا ۱۵۰ و یا بیشتر را دارا می‌باشد.
این نوع موتور ساخت کشور آلمان محدودیت ترددی را ایجاد نمی‌کند و قابلیت ایست اتوماتیک پس از برخورد آنی با افراد و یا اشیاء را دارا می‌باشد.

قیمت هنگر (دستک) درب اتوماتیک شیشه ای

قیمت موتور دانکر آلمان بستگی به توان موتور میباشد . عمده موتور های موجود در بازار مدل ۶۳*۵۵ میباشد که توان حمل دولنگه در هر لت با مجموع ۲۴۰ کیلو گرم را دارا میباشد

هنگر (دستک) درب اتوماتیک

موتور دانکر درب اتوماتیک:اپراتور های ورتا مجهز به موتور دانکر المان می باشدوعملکرد کاملا روان و بی صدا را برای سالها تضمین می نماید(۵سالگارانتی تعویض)،دانکر یک شرکت پیشرو جهانی است که بیش از ۵۰ سال سابقه تولید و توسعه محصولات محرکه دقیق در صنایع مختلف رادارامی باشد،استفاد از محصولات کاربردی، آزموده و گسترده دانکر،زندگی مدرن را راحت تر کرده است. کیفیت بالای متریال استفاده شده، نوآوری مداوم و ترکیب ظاهری محصولات دانکربه ارزش نهایی آنها افزوده است.
همچنانکه در تارنمای رسمی شرکت موتور دانکر به صراحت ذکر شده است ،این شرکت دارای چهار سایت اصلی در کشورهای آلمان ،چین،صربستان و امریکاست.ممکن است یک محصول مشخص با یک کد یکسان در سایت های مختلف این شرکت حتی با تفاوت های جزیی در ظاهر تولید گردند.مانند سایرکالاهای با کیفیت متاسفانه نمونه های تقلبی این موتورها دربازار موجود می باشند.
با توجه به اینکه این نمونه های تقلبی هم مانند نمونه های اصلی از سایرکشورها وارد می شوند ارایه مواردی مانند برگه سبز گمرکی یا گواهی مبدا یا مشابه آن به هیچ وجه نمی تواند دلیل براصل بودن آن باشد